Kurulmasını engelliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
Merhaba arkadaslar ben bilgisayarıma avast 4.0 ' ı kurmustum kaldırdım a*a simdi baska bir antivirus kurmaya calısınca avast 4.0 var diyor ve kurmuyor her yere bakıyorum bu avastın kırınrtılarını bulamıyorum nerde olabilir bir fikri olan varsa cevablarsa sevinrim simdiden gösterdiginiz ilgiye tesekkur ederim

By_Vasili

Yeni üye
28 Ağu 2008
13
1
istanbul
çalıştıra regedit yaz ve gir orda HKEY_CURRENT_USER var ordan soft ware var ona gir avast la ilgili herşeyi sil birde HKEY_LOCAL_MACHİNE var onada gir yine softwareye gir avast la ilgili herşeyi sil eger yine olmazsa program files e bak dosyası kalmısmı die eger oda olmadıı glary utilitesle kayıt defteri tarat sorun çözlülür inş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.