l PoleStar12 l Instagram Hesap Çalma % 85 İŞE YARAR

rapmazan

Yeni üye
14 Ocak 2018
16
1
KKTC

ornegın domaın alıyorsun deneme.com
sonra sen cpanelden falan webmaıl acıosun
[email protected] YADA [email protected]
tabiki bunu yiyeceklerı sekılde alıcaksın
theinstagramteam seklınde falan sonra scrıptı kurup yuksek hesapların e postalarına atıcaksın
ucretsiz webmaıl suan bılmıyorum uzgunum.
iyi forumlar

Bu Yöntemi Biliyorum Aslında Webmail Diyince Yabancı Geldi Biraz Kusura Bakma.. Teşekkürler

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
dubai :)
RedwormZ a teşekkür ediyorum benim online olmadığım zaman arkadaş yardımcı olmuşsun saol :)

bs12 kardeşim şuan hiçbir güncel script yok bulursan bizede söyle :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

CANGAL

Üye
3 Ocak 2016
57
0
ben linkten domain alıp scripti atıyorum ancak siteye girmeye çalıştığım zaman başka yerlere yönlendiriyo yardımcı olabilirmisiniz

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
scripti atarken bi yerde yanlış yapıyorsun veya filezilla kullanıyorsan filezilladan aktarınca çalışmıyor domaini aldığın sitenın veritabanından aktarman lazım

23 Eki 2015
113
0
Arkadaslar Herseyın bir yolu vardır unutmayın ben elımde olan hıcbırseye para vermedim peki nerden geldi bu domaınler hostlar falan google.com ve youtube.com sorularınızı beklıyor :)

100 150 ye kadar .com paneli var ama hic birini para verip almadin ben tam olarak 1 yila kadar bunu arastirdim ucretsiz .com domainleri panelleri ve hic birine rastlamadim yardimci ola bilirmisin

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
vjQODr.png

Bunu Özelden Atabilir misin Dostum?

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
Kurbanın e-postasını öğrenme kısmı size kalmış kardeşim iletişim kısmında varsa güzel haa eğer yoksa dm atıp öğrenmeye çalış orası sana kalmış

mail alayım lütfen :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pigman

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
356
0
Norveç
Hocam Bunun Türkçesi Yokmuydu ? can ayaz diye birsitede aslında oto böyle bir mail gönderebiliyordun ve türkçeydi hatta bi bilgin varmı ?

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
aga ben türkçeyede çevirdim sen merak etme fake mailler spama düştüğü için kendi kurduğum mailden yoluuyorum mesela mailin adını [email protected] yap gönder normal mailden farkı kalmaz :) mailini at göndereyim

daledale45

Üye
3 Haz 2017
51
0
kardesım artık ınstagramın adının gectıgı maıller bazen spama dusuor dıe bılıorum oyuzden sms ve mail ÇÖPoldu yeni bi yöntem bulmamız lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.