Laptop alıcam önerirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Fog

Katılımcı Üye
3 Şub 2012
310
0
Adana
Ben laptop alcam herkez asus önerdi sizde laptop önerirmisiniz güzel ve hızlı olcak 1000-1500 tl arası olcak şimdiden teşekkürler.

ilkay23

Üye
31 Mar 2012
81
0
TurkHackTeam
Dostum en iyisi Hp ile Asus ben Hp kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim
ekran kartım 2gb
ram 4gb
2.22 ghz hız daha ne olsun
1buçuk sene önce almıştım o zaman 1buçuk milyardı alırsın yine..:)

25 Ocak 2012
182
0
39
CASPER NIRVANA 15.6''
CMF.2640-8L35P-B
Intel® Core™ i7-2640M İşlemci
Orijinal Windows® 7 Home Premium (64 Bit)
8 GB DDR3 Bellek
2 GB ATI Radeon HD6650 Switchable Graphics Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)
1.889tl
şiddetle tavsiye ederim

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
ben sana asus+lenovo öneririm.asusun iyi olmasının nedenlerinden biride bilgisayarın parçalarının çoğunun kendisinin üretmesi.yani bilgisayarı 24 saat çalıştır.kesinlikle ısınmaz.laptop soğutucusuna ihtiyacın kalmazan anlıcağın..
lenovoyu ise IBM üretiyor.bana göre en iyi üreticidir.tercih senin.bence ya asus yada lenovo...

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
bence acer almalısın bu pc lerde ısınma die bir sorun hiçbişekilde olmuyo..toshıba zamanla ağırlaşan bir pc hp ise çok fazla ısınabiliyo ve hp nin garantisi türkiyede bu yüzden parça sorununda pekte kaliteli bir yanıt alamazsın..

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadasım sana güzel fikir veriiym hemen hemen bütün leptoplarda bir parçalar var bazı firmalar kendine özgün şekilde üretiyor kaliteli marka olarak asus toshıba sony-vaıo bunlar tek geçerim kendi parçalarını vs kendileri yapar işçilikleri oldukca iyidir ama türkiye şartlarında sana gidecek iyi bir leptop soracak olursan dell öneririm ben kullanıyorum 1 sene olucak hiç bir sıkıntısını görmedim ve servisi mükemmel bi sorun olursa 4 5 günü geçmeden gelip onarıyorlar kendi evine veya baska bi yere cagırırsın gelip hallederler bu sekilde bu konuda dell den üstünü yoktur diğer markaları kötülemiyorum ancak bu konularda bu marka üstündür çoğunlukla her leptopta aynı benzeri parçalar ile üretilir ve hepsi de madein chına yapılıdır ve sonucta da elektronik alettir bence dell al servis konusu iyidir illaki leektronik parça sıkıntı cıkarır tabi titiz kullanıp dikkat ediceksen sony veya asus tan yana da olabilir seçimin bence dell ;)

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
CASPER NIRVANA 15.6''
CMF.2640-8L35P-B
Intel® Core™ i7-2640M İşlemci
Orijinal Windows® 7 Home Premium (64 Bit)
8 GB DDR3 Bellek
2 GB ATI Radeon HD6650 Switchable Graphics Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)
1.889tl
şiddetle tavsiye ederim

Aynen sana katılıyorum..
Kesinlikle yukarıdaki özelliklileri olan CASPER NIRVANA süper bir bilgisayar almanı ÖNERİRİM..!

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
yıllardır notebook kullanıcısıyım öncelikle kesinlikle ve kesinlikle sana tavsiyem casper alma bedavaya verseler gene alma bende şuan samsung NP300E5A-S04TR var perfonması çok iyi olmasada yeni çıkan oyunları çok rahat kaldırıyor + fazla ısınma yapmıyor eğer oyuna yönelik bir notebook alacaksan asusun g74 serisini tavsiye ederim yada g73 benden sana tavsiye 1500 üzerine 500 daha ekleyip asus'un g73 serisini almandır.

ademov12

Yeni üye
25 Haz 2009
29
0
Ben kendim teknik serviste çalışıyorum.Her laptopun işçiliğini az çok bilirim.
Bende alıcam Samsung marka piyasaya laptop olarak yeni girdi ma gayet uzun ömürlü olduğu kendini belli ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.