Laptop Işığı Kapatma (PYTHOn)

aybenmila

Yeni üye
18 Tem 2023
20
7
Beyler Bende bir backdoor uygulaması var bu uygulamayla kurbanın kameraya erişebiliyorum ama laptop'un ışığını kapatamıyorum yardım (PYTHON)

captainlux

Üye
22 Tem 2023
54
16
4chan
Merhaba THT ' nin çok değerli arkadaşım.

import os

def ekran_kapat():
if os.name == 'nt': # Windows işletim sistemi
os.system("powershell (Add-Type '[DllImport(\"user32.dll\")]^public static extern int SendMessage(int hWnd, int hMsg, int wParam, int lParam);' -Name a -Pas)::SendMessage(-1, 0x0112, 0xF170, 2)")
elif os.name == 'posix': # Linux işletim sistemi
os.system("xset dpms force off")

ekran_kapat()

Bu kod, Windows ve Linux işletim sistemlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kodu çalıştırdığınızda ekranınızın kapanması gerekiyor. Ancak unutmayın ki ekranın açılması için normalde kullanılan tuşları kullanabilirsin.

umarım işine yarar...

-🦆

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.