Laptop Tamir Eğitim .

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
8x2vs.jpg

Set içerisinde 10 adet eğitim videosu bulunmaktadır. Elektroniğe yatkın olun yada olmayın anlayacağınızı sanıyorum..

[FONT=&quot]Aşağıdaki Konuları İçerir:[/FONT]
# Bataryalar
# CD-DVD sürücüleri
# Güç girişi kontrolü
# Laptop parçalarını ayırma
# Üzerine sıvı dökülen laptop tamiri
# Tanıtım
# Anakart değiştirme
# Anakartlar
# Şarj aleti tamiri
# Güç kaynagı tamiri

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

18 Eyl 2009
131
0
paylaşım güzel ama g...tm yemez kendi laptomu acmaya :D masa üstü olsa kasa sorun değil ama bulursam bir tane laptop açmayı düşünyrm

crysis67

Üye
1 Ocak 2012
69
0
Cruiser Vaqabond, Paylaşım iyi linkler ölü yenilense iyi olucak sadece bende mi linkler ölü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.