Laptop Tavsiye Bütçe : 2000 tl

XSunSeter

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
514
0
Sence...
Öncelikle arkadaşlar sizin diğeceğiniz herşeyin farkındayım örneğin masa üstleri daha iyi performans verir gibi yada 2000 tl ye hiçbirşey alamassın gibi yorumlar yapmazsanız beni mutlu edersiniz.
sizce 2000 tl bütçe ile oyun ve hack odaklı en iyi laptop hangisidir.
Önemli kriterler : Gpu , Ram , Ekran Kartı(paylaşımsız).
Not: Butçeyi bir 100 tl kadar aşabilirsiniz önemli değildir.

God is Nig

Üye
15 Tem 2016
171
0
Sadece bir öneri yapıyorum, tavsiye değil.
Eğer okul için alacaksan, gaming almamalısın, normal laptoplarda da rahatlıkla oyun oynanabiliyor..

Eğer okul için almayacaksan da, Razer veya MSI'ın GS serisine bir bak derim.

AsPlayer

Üye
14 Eki 2015
116
0
arkadaşlar benimde bütçe 1600TL işlemciyi i5 düşünüyorum 2-3 tane son yıllarda çıkmış oyun kaldırsa yeter aklınızda varsa banada önerirmisiniz teşekkürler

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,867
1
Ankara / Zürih
Freedos olması kötü bi şey değildir. Aksine ucuz olması açısından daha iyidir istediğin sistemi kurabilirsin hiç bi şekilde garantiyi etkilemez.

300tl yukarı çık, MSI CX62 Hepsiburada.com üzerinden al. Alternatif bakma. Direk MSI CX62, GeForce 940MX ekran kartı, i5-6300hq işlemci yeterli. dahada bütçe koyarsan GTX 950m,960m GPU düşünebilirsin. Ama o fiyata tek tercihin MSI CX62 olsun.

NightBreather

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
591
0
Freedos olması kötü bi şey değildir. Aksine ucuz olması açısından daha iyidir istediğin sistemi kurabilirsin hiç bi şekilde garantiyi etkilemez.

300tl yukarı çık, MSI CX62 Hepsiburada.com üzerinden al. Alternatif bakma. Direk MSI CX62, GeForce 940MX ekran kartı, i5-6300hq işlemci yeterli. dahada bütçe koyarsan GTX 950m,960m GPU düşünebilirsin. Ama o fiyata tek tercihin MSI CX62 olsun.
bunumla oynarsin ama hep ayarlari kisman lazim sana tavsiyem acele etmeyip butceni artiaya calismak ayrica 2.ellerede yonelebilirsin.fiyat aciaindan

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,867
1
Ankara / Zürih
bunumla oynarsin ama hep ayarlari kisman lazim sana tavsiyem acele etmeyip butceni artiaya calismak ayrica 2.ellerede yonelebilirsin.fiyat aciaindan

Kısmadan rahatlıkla çoğu oyunu oynayabilir. Call of duty mw 1-2-3 wat 1-2 b.o 1-2 ultra ayarlarda oynayabilir, crysis 1-2 ultra ayarlarda oynayabilir, ets1-2 ultra ayarlarda oynayabilir, bioshock 1-2-infine ultra ayarlarda oynayabilir. Gta5 ve doom da gtx 950 olsa bile ultrada 1080 kasacağı malumken bütçesini zorlamasına gerek yok. Elimin altında

Dahili ekran kartlı bi notebook bi netbook, msi cx62 ve 960m ekran kartlı acer v17 nitro b.e var. 950m kartlı x550jk, vs vx kullandım. Msi pe ve g serisi notebooklarıda kullandım. Tecrübeye istinaden bütçen 2.000 civarıysa alacağın tek bilgisayar MSI CX62

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.