Çözüldü Laptop w8.1 Format?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
ErMNQq.png

Bu kısımdan format atarsam pc de rat logger vs. varsa onlarda gider mi?

veya burdan mı format atmalıyım

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
driverleri felan yüklemem gerekirmi yoksa kendisi mi hallediyor bir de maaüstündeki ve indirilenler klasöründeki herşeyi yedekledim başka yedeklemem gereken önemli bir yer varmıdır

Dostum orasını bilemiyorum, Windows 8.1 sıkıntılı bir sistem olduğu için sürücü güncelleme ve görme konusunda da sıkıntı yaşatabilir. Problem yapma, formattan sonra Driver booster ile kendin kurarsın hepsini.

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Teşekkür ederim hayatımda ilk defa kendim format atacağım stres yaptım biraz :D

Öyle oluyor, ben de ilk formatımda heyecanlanmıştım ya bir şeyi yanlış yapar bozarsam aleti diye. Zamanla öğreniyorsun merak etme. Hem şunu da unutma: format donanımsal değil yazılımsal değişiklik yapar. Yani bozulursa da sıkıntı yapma çözülür :) .
Sen Windows'un sana gösterdiği adımları takip et gerisi hallolur.

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Öyle oluyor, ben de ilk formatımda heyecanlanmıştım ya bir şeyi yanlış yapar bozarsam aleti diye. Zamanla öğreniyorsun merak etme. Hem şunu da unutma: format donanımsal değil yazılımsal değişiklik yapar. Yani bozulursa da sıkıntı yapma çözülür :) .
Sen Windows'un sana gösterdiği adımları takip et gerisi hallolur.

sağolun başlıyorum şimdi umarım yedeklemeyi unuttuğum birşey yoktur :D

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.