Layer 2 Atakları ve Alınacak Önlemler

RamenChan

Yeni üye
21 Ocak 2019
24
6
istanbul
Merhabalar,

Layer 2 atakları ve bu ataklara karşı savunma konusu ile alakalı bir ödevim bulunmakta konu ile ilgili OWASP üzerinden araştırmalar yapmaktayım sizlerden kaynak önerisi konusunda yardım talep etmekteyim.

Saygılarımla.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
421
KATO DAĞI
Selamlar değerli üye sizlere kaynak derleyip bırakıyorum umarım yardımcı olur.

Bu kaynaklar sizlere çok yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.

RamenChan

Yeni üye
21 Ocak 2019
24
6
istanbul
Selamlar değerli üye sizlere kaynak derleyip bırakıyorum umarım yardımcı olur.

Bu kaynaklar sizlere çok yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.
Merhabalar,

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Hemen incelemeye başlıyorum.

Saygılarımla

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Merhabalar,

Layer 2 atakları ve bu ataklara karşı savunma konusu ile alakalı bir ödevim bulunmakta konu ile ilgili OWASP üzerinden araştırmalar yapmaktayım sizlerden kaynak önerisi konusunda yardım talep etmekteyim.

Saygılarımla.
Merhaba sizin için bulabildiğim tüm kaynakların linklerini bırakıyorum keyifli okumalar dilerim.
iyi günler iyi forumlar dilerim.

RamenChan

Yeni üye
21 Ocak 2019
24
6
istanbul
Merhaba sizin için bulabildiğim tüm kaynakların linklerini bırakıyorum keyifli okumalar dilerim.
iyi günler iyi forumlar dilerim.
Merhaba,

Değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Cevabım biraz gecikti kusura bakmayın araştırmaya dalmıştım kaynak paylaşımlarınızı da hemen incelemeye başlıyorum.

Saygılarımla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.