Lc G4 Nasıl Root Atarım ?

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
LG G4 telefon aldım ama root atamıyorum galiba bu telefonlara root atamıyormuşuz öyle birşey okudumda abi kesin vardır yani root atmadan duramıyorum telefonu bozarım dıye korkuyorum nasıl root atacagım yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler şimdiden

Başlık Edit : ShuJaira

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACKSK

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,112
0
~keylogger~
KingRoot at telefonlar için daha iyidir SuperSU ise tabletler için iydir.

Aslanlar Kendi Hikayelerini Yazmadıkça Avcıların Hikayelerini Dinlemek Zorunda Kalırlar

Halaf1453

Üye
15 May 2016
55
0
Yardım edebilirim sanırım.

Öncelikle merhaba ben halaf THT ye yeni katıldım hatalarım için beni affet. ben telefoncuda çalışıyorum. sana bu konuda bilgi verebilirim.

Sana hiç uzun yazıp kafanı ağrıtmacağım google'a direk LG G4 Premium root atma yaz videoları izle umarım yardımcı olmuşumdur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.