League of Legends Oyun Taşıyan Şampiyon Anketi

Kasıldığında Oyun Taşıyan Şampiyon?

• Kullanılan toplam oy
    115

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,172
3
Oyuna göre değişir ama şöyle birşey var teemo oyun başı çok iyi olur karşıdakine karşı ben zedle middeyken teemonun zehirlemi çok kötüydü ve q sü canımın 5 de 1 ini indiriyordu zehirde dahada azaltıyordu o yüzden avantajlıydı. Vayne q sü ile daha fazla hasar veriyor ve hareket hızı ve hızıda iyi ayarlarsanız rakibi kolay yenenibiliyor Rengar pasifi çok işe yarıyor ganglarda oyunu taşıyabilirsiniz hatta kasarsa tekliyor zed 1v1 için iyi bir şampiyon ama rakibi zorluyorsa yapacak birşey yok Yasuo tflerde çok işe yarar hele malp varsa ikisinin u su ile penta bile atılabilir. Jinxi çok oynarım genelde kazanırım :D

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Oyuna göre değişir ama şöyle birşey var teemo oyun başı çok iyi olur karşıdakine karşı ben zedle middeyken teemonun zehirlemi çok kötüydü ve q sü canımın 5 de 1 ini indiriyordu zehirde dahada azaltıyordu o yüzden avantajlıydı. Vayne q sü ile daha fazla hasar veriyor ve hareket hızı ve hızıda iyi ayarlarsanız rakibi kolay yenenibiliyor Rengar pasifi çok işe yarıyor ganglarda oyunu taşıyabilirsiniz hatta kasarsa tekliyor zed 1v1 için iyi bir şampiyon ama rakibi zorluyorsa yapacak birşey yok Yasuo tflerde çok işe yarar hele malp varsa ikisinin u su ile penta bile atılabilir. Jinxi çok oynarım genelde kazanırım :D

Teemo ve Zed ilk başta diğer mid oyuncularına nefes aldırmıyor derecelide Le Blanc alıp mide gittim Zed kastırmadı hiç.Zed alıncada Teemo'nun Ct'i olduğun halde zorluyor baya.

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0

krdş masteryi oyuna yeni başlıyanlar için bir hero. o heroyu kullananlar zaten oyuın sonu hep report iyo master yi alanlar ya yeni başlayanlardır. yada mastır sal yazıp ana avrat soven veletlerin herosudur. yani beni yanlış anlamayın ama master yi oyun taşımak için kullanılacak bir hero deil

PCKiller

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
992
0
Ötüken
krdş masteryi oyuna yeni başlıyanlar için bir hero. o heroyu kullananlar zaten oyuın sonu hep report iyo master yi lanlar ya yeni başlayanlardır. yada mastır sal yazıp ana avrat soven veletlerin herosudur. yani beni yanlış anlamayın ama master yi oyun taşımak için kullanılacak bir hero deil

17 levelim master ile çok fena kasıyorum

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
krdş masteryi oyuna yeni başlıyanlar için bir hero. o heroyu kullananlar zaten oyuın sonu hep report iyo master yi alanlar ya yeni başlayanlardır. yada mastır sal yazıp ana avrat soven veletlerin herosudur. yani beni yanlış anlamayın ama master yi oyun taşımak için kullanılacak bir hero deil
Main herosu Master Yi olanlarda var zevkli olabiliyor tabi smurfda oynuyorum master rankedda adı bile geçmiyor :)

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Ankete katılanlarla her zaman için LoL oynayabiliriz özel mesaj atabilirsiniz veya konuya atın.

Son düzenleme:

DarkNesSsSs

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,261
0
Kıbrıs
rengar kadar saçma bir hero yok hala daha nerflenip nerflenip assasin koumundaki en iyi herolardan birisi zed de çok iyidir ancak cc li herolar veya adcsini iyi koruyabilen supportlar zedi engelleyebiliyor ancak rengar sadece atlıyor ve adc gg

Kharry

Üye
25 Nis 2016
211
0
Arkadaşlar THT nickimle lol nickim aynı ekleyin gireriz Ve Kha'zix tabiki şüphesiz :D

SaiArtz

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
330
0
Zed suikastçi bir hero aradan hızlıca bi kişi çıkarma gorevidir master al bi Q ile penta :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.