Led Tabelalar Nasıl Hacklenir ?

PixelBey

Yeni üye
20 Haz 2020
17
0
BİZİM BURDA MARKETTE LED TABELA VAR HACK LİCEMDE NASIL OLCAK:kahkaha

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Cevap: Beyler led tabelalar hack leniyo nasıl oluyo?

Biraz Mantıklı Düşünceye Davet Ediyorum Seni :))
- Bilmiyorum Ama Kayan Yazı Ledlerde İnternet Bağlantısı Yok Diye Biliyorum O Yüzden Hacklemek İmkansız Anca Gece Fiziksel Olarak Yapabilirsin

-Led Tabelaya İstediğin Yazıyı Koymak İçin Usb Belleğe Yazıyı Kodlayıp Ledin Usb Aktarıcısına Takmalısın

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: Beyler led tabelalar hack leniyo nasıl oluyo?

Biraz Mantıklı Düşünceye Davet Ediyorum Seni :))
- Bilmiyorum Ama Kayan Yazı Ledlerde İnternet Bağlantısı Yok Diye Biliyorum O Yüzden Hacklemek İmkansız Anca Gece Fiziksel Olarak Yapabilirsin

-Led Tabelaya İstediğin Yazıyı Koymak İçin Usb Belleğe Yazıyı Kodlayıp Ledin Usb Aktarıcısına Takmalısın

nesnelerin interneti ile olamaz mı :incele

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.