Leptop kullanıyorum işlemci yükseltme

18 Ağu 2015
67
0
İstanbul
İşlemcimi yükseltmek istiyorum . Leptop kullanıyorum. İşlemcim i3 4200M 2.50 ghz . Socket 947 rpGA yazıyor... Ana kartta ise Model : Casper Nirvana Notebook chipset : İntel Haswell rev:06
Southbridge : İntel Hm86 Rev: C2 hani nerde bulabilirim hangileri uyumlu notebook pek anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz ? Bulabileceğim Siteler hangi kritere göre bulacağım. Teşekkürler

Sistem ise şu şekilde :
Nvidia Ge Force 740M 2GB
8GB RAM

Moderatör tarafında düzenlendi:
18 Ağu 2015
67
0
İstanbul
Sisteminiz gömülü kasa laptop mu?

Yok daha yapmadım fakat yapmayı düşünüyorum , şuanlık leptop Özellikleride yukarıda belirttiğim gibi ilk olarak orta seviyeye getirip daha sonra kasaya çevirmeyi düşünüyorum, Nerden başlayacağımı bilmiyorum en azından bir apex legends , pubg oynamak istiyorum fakat şuan mobil de bile droplar geliyor...

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
İşlemcimi yükseltmek istiyorum . Leptop kullanıyorum. İşlemcim i3 4200M 2.50 ghz . Socket 947 rpGA yazıyor... Ana kartta ise Model : Casper Nirvana Notebook chipset : İntel Haswell rev:06
Southbridge : İntel Hm86 Rev: C2 hani nerde bulabilirim hangileri uyumlu notebook pek anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz ? Bulabileceğim Siteler hangi kritere göre bulacağım. Teşekkürler

Sistem ise şu şekilde :
Nvidia Ge Force 740M 2GB
8GB RAM

Gitmek için tıkla link te verdiğim işlemciyi takıp i5 yükselte bilirsin istersen daha farklı işlemcilerde mevcut özelden yaz kapsamlı liste atarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.