leptop oyun açacagım zamn dırek kapanıyor

zaza5656

Üye
2 Eki 2019
79
6
SELAM ALEYKUM benım leptop oyun ındırıyorum acacagım zamn kapanıyor anlamadım işlemci iyi diye dusunuyorum o kadar buyuk oyun vs ındırmıyorum
ornek mafya 2 oyunu ındırım dedım ındırıyor acacagım zamn kapanıyor artı bazen tarayıcıdan gezdıgım zamn da kapanıyor fazla anlamıyorum leptop ayarlarında sorun yada fan ola bılır emınım
leptop özellıklerı
işlemci Intel(R) Core(TM) i7-4702MQ CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz
takılı ram 8,00 GB (kullanılabilir: 7,75 GB)
sistem turu 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
casper marka yardımcı olursanız mutlu olurum

zaza5656

Üye
2 Eki 2019
79
6
Merhaba, mafya 2 gibi bir oyun için özellikleriniz fazlasıyla yeterli, termal macun değiştirip cihazda genel temizlik yapın. İyi forumlar.
Merhaba, mafya 2 gibi bir oyun için özellikleriniz fazlasıyla yeterli, termal macun değiştirip cihazda genel temizlik yapın. İyi forumlar.termal macun
en son 2ay once yaptım ne zamnda bır yapılması gerekkı , termal macun ?

kullanici560

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
521
244
51.158.147.131
şu gereksinimleri karşılıyor mu?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
OS: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7

Processor: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) or higher

RAM: 1.5 GB RAM
Hard Disk Space: 8GB

Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro or better

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Peripherals: Keyboard and mouse or Windows compatible gamepad

Other Requirements: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game)include nVidia PhysX_drivers 10.04.02_9.10.0522and nVidia GPU drivers 197.13 or latest, Steam Client and Microsoft DirectX.

*RECOMMENDED:*

Processor: 2.4 GHz Quad Core processor

RAM: 2GB
Hard Disk Space: 10GB

Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 or better

zaza5656

Üye
2 Eki 2019
79
6
şu gereksinimleri karşılıyor mu?

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:

Processor: Pentium D 3Ghz or AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) or higher

RAM: 1.5 GB RAM
Hard Disk Space: 8GB

Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro or better

Other Requirements: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game)include nVidia PhysX_drivers 10.04.02_9.10.0522and nVidia GPU drivers 197.13 or latest, Steam Client and Microsoft DirectX.

*RECOMMENDED:*

Processor: 2.4 GHz Quad Core processor

RAM: 2GB
Hard Disk Space: 10GB

Video Card: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 or better

fazlası wındows 7 dıyor bende 10 ram 2 dıyor bende 8 ama sunu fark ettım fan durdu suan hıc kapanma yok fan kontrol ede bılecegım program varmı dusurme cıkartma

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
hocam sunu fark ettım oyun kuruluyor ama fan calısmadı kapanmıyor suan da aceba fan ola bılırmı fan kontrol edecegım bısey varmı
Herşey olabilir, işlemci yüke bindiğinde çalışıyordur belki sadece, oyun korsan ise indirdiğiniz yere dikkat edin problem ondan da kaynaklanıyor olabilir, buradan kesin birşey söyleyemem. İyi forumlar.

Hemdirleng

Yeni üye
7 Kas 2021
5
2
27
Türkiye
SELAM ALEYKUM benım leptop oyun ındırıyorum acacagım zamn kapanıyor anlamadım işlemci iyi diye dusunuyorum o kadar buyuk oyun vs ındırmıyorum
ornek mafya 2 oyunu ındırım dedım ındırıyor acacagım zamn kapanıyor artı bazen tarayıcıdan gezdıgım zamn da kapanıyor fazla anlamıyorum leptop ayarlarında sorun yada fan ola bılır emınım
leptop özellıklerı
işlemci Intel(R) Core(TM) i7-4702MQ CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz
takılı ram 8,00 GB (kullanılabilir: 7,75 GB)
sistem turu 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
casper marka yardımcı olursanız mutlu olurum
ramlerden kaynaklı, bozulmuş olabilirler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.