LİG TV ve D-SMART maçlarını bedava izleyin!Kesin çözüm(RESİMLİ ANLATIM)

hack_show

Yeni üye
16 Nis 2007
18
0
öncelikle tşkr ama anlatımda güzel kurulumda ve lakin ing si olmayan nasıl çözecek olayı

kanal nasıl bulunacak artı önceki kanal ismi dubaidevesi idi şimdiki ne onuda sölersen veya

kanal nosunu nasıl yapılacagını anlatırsan hiper olacak kardeş..

acilen cevap bekliyorum bugün ne kadar ugraştımsa fener rize mascinu izleyemedum bir zahmet el atıverde bizde

cözek

emege saygı......

Son düzenleme:

ulas_35

Yeni üye
24 Eki 2007
9
0
bilader eline saglık güzel ppaylasım simdi galatasaray - fenerbahçe maçını izliyorum ama bisey sorcam benim kota var ne kadar gider ??

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.