LİG TV ve D-SMART maçlarını bedava izleyin!Kesin çözüm(RESİMLİ ANLATIM)

R.Yilmaz

Yeni üye
28 Şub 2008
7
0
Ben rapid share dan bisey yukledigimde bir internet dosyasi geliyo ona ac diyorum bidaha ayni dosya geliyo (Yardim ederseniz sevinirim)

R.Yilmaz

Yeni üye
28 Şub 2008
7
0
Ben rapid share dan bisey yukledigimde bir internet dosyasi geliyo ona ac diyorum bidaha ayni dosya geliyo (Yardim ederseniz sevinirim)

ortaklar

Yeni üye
29 Eki 2007
4
0
arkadaşım cok sagol.mac izlemek icin verecegim adrese girin ve günlük maclistesin den sopcast olanları dene yerek izleye bilirsiniz ben bu şekil de her hafta lig maclarını izliyorum kotalı arkadaşlar 1 mac yaklaşık 1gb yi buluyor dikkat etsinler saygılar. https://tik.lat/Rxw89

bodrumlover

Yeni üye
5 Mar 2008
2
0
1, link çalıştı fakat loginde takılı kalıyor görüntülü anlatımıda zip lerin içinde yok galiba emeğe saygı ... yardımcı olursanı zsevinirim.

maran_07

Yeni üye
15 Şub 2008
21
0
kardeş emeğine sağlık çok güzel anlatmışsın süpersin ama benim pc vista ben senin gösterdiğin ayarları bulamadım yardım edermisin ltfennn [email protected] adresim şimdiden tşk

kib-rit

Üye
24 Ocak 2008
147
0
emegıne saglık kardesım sagol guzel bı paylasım fakat benım vısta senın verdıgın IP kabul etmıyo gecersız IP dıo onu nasıl cozerı yardım plss emege saygı

kib-rit

Üye
24 Ocak 2008
147
0
maran kardesım senı msn ekledım anlatıcam nasıl yapıcagını hbrn olsun kım bu deme tmm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.