LimeWire Turbo 5.4.1 En son Sürüm Ve prosundan bile 4 kat daha hızlı indiriyoR

er407

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
298
1
KONYA
slm kardeş paylaşım için.fakat bende de indirme esnasında virüs var diye avast uyarı verdi...(solucan virüs,trojen ) şeklinde bir virüs bildirimi çıktı ve bağlantıyı kestim...bir yardımcı olurmusun...

tugyanedo

Üye
19 Tem 2008
52
0
arkadaşım ben acemi briyim verdin paylaşımlar icin tşk ederim sagolasın.bana pro ceviri nin tam surum cevirenini bulurmusun bende daha önce vardı şimdi yok bide bu benim x pi günceleme vardiyo ama hep orjinal dil diyo nasıl bunu basit şekilde günceliyebilirm

themyth1905

Yeni üye
11 Ağu 2007
11
1
(dikkat truva atı virüsü varsen haklısın bu kadar kişimi haklı)

Dostum link temiz birşey yok ben yükledim avast ne virüsü var dedi sen bana yaz ben sana ne olduğunu söyliyeyim Ben Kaspersky internet security 8 kullanıyorum hiçbir şey bulmuyor kasperden daha iyi virüs programı varsa kellemi keserim
arkadaşım virüs yok diye tartışmak yerine virüssüz link koyup düzeltsen bence daha harika olu gibime geliyor.sizcede öyle değil mi?

wormhacker

Katılımcı Üye
23 Kas 2007
608
7
ya bu ne senin verdiğin bu linkte virüs var sen bizimi kandırmaya çalışıon????Nod32 virüs buldu hadi bakalmı ne dicen??

ksk0635

Yeni üye
8 Eyl 2008
2
0
arkadaslar kımse bu programı indirmesin turuva adlı virus var yazık olur size bunu yapan lavuk bu virusu kendi pc sine soksun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.