Link.tl Taktik

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
KULLANILAN PROGRAMLAR:
NordVPN

Kullanımı;
Arkadaşlar önce tarayıcıyı kapatıp NordVPN'i açıyorsunuz Canada'ya bağlanıyorsunuz en yüksek kazanç Canada ya ait o yüzden isterseniz başka ülkerlerden de yapabilirsiniz. Sonra bağlantıktan sonra tarayıcıyı açıp kısalttığımız linke giriyoruz reklamı geçiyoruz tarayıcı kapatıp NordVPN'e gelip bağlantıyı kesip tekrar bağlanıp tarayıcıyı açıp yapacaksınz sürekli tekrarlayın.

Qtn7of.png

2lRvvB.png

NOT:
NordVPN premium üyelik ile giriş yapıp kullanmanız gerekmektedir free versiyonda çalışmadı denedim bu forudma bir arkadaş NordVPN premium hesap paylaşmıştı ordan aldım öyle kullanıyorum biraz araştırırsanız belki bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gold Wolf

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
272
0
Kalbinden
Yaşanacak sorunlar;
1- Ban yersin
2- CPM düşer
3- Parayı çekemezsin
4- Link.tl Çöp trlink.in tavsiye ederim

Pa4lakVRT

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
321
1
JurarTeam
Dostum Dosya Adı ile VirusTotalde yazan farklı isimler

Virüs Total Dosya Adını Şifrelemiş Heralde Neden Öyle Olmuş Bilmiyorum Tekrar Taratacağım.

Hocam falza mesaj yazmak istemiyorum konuyu baştan açıklayım size: konuda bıraktığınız link buydu yani yanlıştı. Konuyu güncellediğinizi farketmedim ben linki ararken siz başka bir site linki atmışsınız yani trojanla felan ilgisi yok saçma sapan konuşmayın.

Tamam Hocam Kontrol Ettim Program Benim Özür Dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
bi zamanlar link tl nin hiç bişi yapmadan para kazandırdıgı program vardı :D o olsaydı keşke şimdi çalışmıyo :)
Bu taktik her yerde var vpn değiştir gir para veriyo
Herkezde var yapacak adam lazım kim uğraşacak onla :)

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Malzemeler
Elektirik
Bilgisayar
VPN
Mouse
İnternet

Bilgisayar İle Yapılması Durumunda Macro Araçları İle 5 6 Saat Civarında 800 900 Tıklamaya Ulaşırsınız
Giderler
5 6 Saat Civarında 1-2 TL Elektirik Faturası Olucak
İnternet Kotanızdan 300 400 MB Gidecek Belki Fazla 1Gb İnternet 10 TL hesaplarsak (mobil)
4 TL + 2 TL = 6 TL
Vpn İle Tıkladığınız İçin CPM Zaten 5 6 TL Felan Oluyor :D Kafa Kafaya Geliyor
Ve En Güzel Yanı Ödeme Yapılmadan Hesap Kapatılıyor Kullanan Arkadaşlara Selam Olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.