Linke Tıkladığın An virüs bulaştırma

eagle461

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
255
0
Texas
Arkadaşlar linke tıkladıgın an keylooger veya trojan atmayı bilen varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Masraflı iş. Hiç uğraşma bence.

Hem de çok masraflı. Zaman makinelerinin fiyatlarını gördün mü? Hani klimasız filan olsun da olsun diyorsun, onlarda bile fiyatı milyarlarca dolar...

Bu devirde öyle bir şey yok üstad. Şimdi geriye doğru sayıyoruz, 0'da sivri zekanın biri seneler önce java'nın bir açığı sebebi ile bunu yapabildiğimizi söyleyecek ve sana "ama parayla satıyorlar" diyecek.

5....4....3....2....1....

Areisalecola

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
297
1
PhotoshopCS6
Ağzı olan konuşmuş dostum bunun için sitenin arka planına AutoIT Uploadlaman gerek AutoIt kodlamak için sağlam ekibin olmalı 1-2 gunde kodlarsınız neye yarar autoit ? Siteye girildiği anda otomatik indirme başlar arka planda otomatik açar dosyayı ama kurban bunu farketmez ha dersenki yok ben uğraşamam masrafa katlanman gerek bunun için explotiler var .pdf uzantılı dosyalar yaratabiliyorsun direk siteye girince otomatik virüs yayılıyor silinmesi imkansız oluyor ama bu exploiterlin fiyatları 1000-2000 arası değişiyor karar senin.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Bu linkin içine virüs koyup kurbana atarsan içtiği an bulaşır.
ulker-link-cilek-200-ml.jpg

Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok mükemmel.

Senin soruna gelirsek öyle birşey yok.RAT ve keylogger gibi şeyleride o şahısın açması gerekiyor.Nasıl açtıracağın sana kalmış.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ağzı olan konuşmuş dostum bunun için sitenin arka planına AutoIT Uploadlaman gerek AutoIt kodlamak için sağlam ekibin olmalı 1-2 gunde kodlarsınız neye yarar autoit ? Siteye girildiği anda otomatik indirme başlar arka planda otomatik açar dosyayı ama kurban bunu farketmez ha dersenki yok ben uğraşamam masrafa katlanman gerek bunun için explotiler var .pdf uzantılı dosyalar yaratabiliyorsun direk siteye girince otomatik virüs yayılıyor silinmesi imkansız oluyor ama bu exploiterlin fiyatları 1000-2000 arası değişiyor karar senin.

0.....

Biri atlayacak demiştim değil mi.. Hem de tanıdık yahu.. O da beni hatırlar şimdi.

Nasılsın üstad, göndermedin hala AutoIT'de yazılmış trojan kodu bana, aylar geçti yahu.. :trl

NotBody

Yeni üye
14 Ağu 2021
19
13
23
Arkadaşlar linke tıkladıgın an keylooger veya trojan atmayı bilen varmı
ilk önce bir tane site oluşturup siteye fazladan bir javascript kodu ekliyoruz bu kod siteye giren herkese önceden hazırladığımız trojanı yüklüyor ve bu işlemi arka planda yapıyor bunu telefonlarda yapmak pek mümkün olmasada pcde yinede kullanabilirsin / site oluşturmak yerine xss açıklı bir sitede kullanabilirsin :D

ilk önce bir tane site oluşturup siteye fazladan bir javascript kodu ekliyoruz bu kod siteye giren herkese önceden hazırladığımız trojanı yüklüyor ve bu işlemi arka planda yapıyor bunu telefonlarda yapmak pek mümkün olmasada pcde yinede kullanabilirsin / site oluşturmak yerine xss açıklı bir sitede kullanabilirsin :D
Yada beef gibi toolları deneyebilirsin....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.