Linki görmek için abone olma şartı nasıl yapılır?

Feorless

Yeni üye
30 Ağu 2019
13
0
Herkese merhabalar,
Tüm konu başlıklarını denedim fakat aramalarımın hepsi sonuçsuz kaldı.

"Linki görmek için / indirmek için önce youtube abone olmalısınız" şartını nasıl yapabilirim?
Net açıklamak gerekirse kişinin indirmek istediği dosyaya ulaşması için tıkladığı sayfada önce abone olmalısınız mecburiyeti ile karşı karşıya kalması gerekmektedir. Sistem abone olmadan ulaşmak istediği sayfaya yönlendirmesini yapmayacaktır.

Bu işlem ile birkaç kez karşılaştım fakat nasıl yapıldığı ile ilgili bir türlü bilgi alamadım.

Konuya hakim olan bir arkadaşlar var ise, herkes için yararlı bir konu olacağını düşünüyorum.

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area
İşe yarayacağını düşünmüyorum. Siteye üye olması gerekse başarılı olursun ama konu farklı bir site ise çoğu kişi abone olmuş gibi gösterir ve rahatça linki görür. İstediğin gibi bir çok siteye denk geldim ve çok fazla indirme yaptım ama asla abone olmadım.

Feorless

Yeni üye
30 Ağu 2019
13
0
Youtube üzerinde bir video yayınlıyorum. Genel olarak tıklanma 1000 üzerinde fakat çoğu kişi abone olmadan yada videoyu beğenmeden indirme linkine ulaşıyor. Buna çözüm bulmaya çalışıyorum. Yakın zamanda tıklama oranı 10binlere ulaşacak bir video atacağım ve bunun artı yönde dönüşü olması açısından aklıma böyle bir çözüm geldi. Yani kişisel olarak bir web sitem yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.