Linux Dağıtımları Üzerine Sqlmap Kurmak/Yüklemek

RaM0D

Üye
17 Nis 2015
56
0
Merhaba arkadaşlar.Bir video çektim.Sqlmap'ı nasıl linux işletim sistemlerine kurarsınız konusunu işleyip anlattım.Video Ubuntu üzerinde işlenmiştir.Siz başka linux dağıtımları içinde aynı şeyleri yaparsanız çalışacaktır.Sisteminizde git yüklü değilse;
Kod:
sudo apt-get install git
yazarak yükleyebilirsiniz.Eğer python yüklü değilse
Kod:
sudo add-apt-repository ppa:fkrull/deadsnakes
sudo apt-get update
sudo apt-get install python2.7
Bu kodları yazarak yükleyebilirsiniz.Sorun falan çıkarsa konu altında bildirin yardımcı olurum.
Video yardımcı olduysa youtube'den like atmayı eksik etmeyin.İyi forumlar :)
Video: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=HdPNYub5VP8[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.