Linux Dosya Sistem Hiyerarşisi

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,037
1,064
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Neden buna bukadar takıldınız zaten forumda birsürü aynı konu başlıklı paylaşım var bu aynı olsa ne olmasa ne , örn forumda birsürü sql konusu var ama aradaki tek fark paylaşan kişinin kullanıcı adı (bağzıları hariç) altına açıklama yapılması gereken konular varsa onlardan başlanılmalı
Merak etme açılan her aynı konuya bunu yapacam.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,037
1,064
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
tamam aynı konudan 20 tane varsa yapabilirsin fakat bu konudan şuanda sadece 2 tane var.
Benle Tartışırken sağlam Argümanlar bul kendine " Bu konudan Şuan sadece 2 tane var" Argümanını şuandan itibaren geçersiz kıldım.
Al sana 2 tane Linux sistem hiyerarşisi konusu

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
570
224
Medellín
Benle Tartışırken sağlam Argümanlar bul kendine " Bu konudan Şuan sadece 2 tane var" Argümanını şuandan itibaren geçersiz kıldım.
Al sana 2 tane Linux sistem hiyerarşisi konusu

evet 2015 ten önceki konularıdamı sayıyorsun. Sen bir okuyucu olsan en çok hangi konu dikkatini çekerdi? düz yazımı? ve ayrıca gösterdiğin konuların neredeyse hepsinin kelimesi kelimesine aynı olmasını saymıyorum bile. Hepsi aynı yerden copy paste yapılmış. Tek bir kelimeleri bile özgün değil.

En azından emeğe saygın olabilirdi. ve ayrıca forumda sürekli aynı konuların açılmasını tartışıcaksan bunu en son bu konu üzerinde tartışmalısın.

Buraya yazdığın tüm konuları gördüm ve bende buna göre açtım bu konuyu.

İyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.