GNU/Linux Linux kurulum hatası

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
VMware Workstation Player 15 Kullanmanızı Tavsiye Ediyorum

VirtualBoxu bende beceremedim anlamadım :(

Ta ki VMware ile tanışana kadar adamsın VMware

İNTERNETTEN VMware kali linux kurulum videolarına bakabilirsiniz

HATANIN NEDENİ :

Resim Atarak Detaylıca Hatayı Anlatmanız Gerekiyor ki Size Yardım Edelim

Çok Ucu Açık Bir Soru Sormuşssunuz Birdahakine Yardım İsterken Detaylıca Açıklarsanız Çok Daha Güzel Olur

İyi Forumlar

Esra Demir

Yeni üye
11 Ağu 2022
38
22
Merhaba Başka bir program deniyebilirsiniz mesela VMware ben bu programı kullanıyorum.
İlk defa duydum deniycem teşekkürler 😊

VMware Workstation Player 15 Kullanmanızı Tavsiye Ediyorum

VirtualBoxu bende beceremedim anlamadım :(

Ta ki VMware ile tanışana kadar adamsın VMware

İNTERNETTEN VMware kali linux kurulum videolarına bakabilirsiniz

HATANIN NEDENİ :

Resim Atarak Detaylıca Hatayı Anlatmanız Gerekiyor ki Size Yardım Edelim

Çok Ucu Açık Bir Soru Sormuşssunuz Birdahakine Yardım İsterken Detaylıca Açıklarsanız Çok Daha Güzel Olur

İyi Forumlar

Sizden yardım istemedim böyle insanlar da yazmasın .

Triumphal

Katılımcı Üye
Buradan yardımcı olmaya çalışayım. Hatanın ekran görüntüsünü alın ve https://www.hizliresim.com a yükleyin yükledikten sonra orada forumlar bölümündeki url yi kopyalayıp buraya yapıştırın fotoğraf olarak eklenmiş olucak. Hatayı gördükten sonra çözüm için yardım etmeye çalışacağım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.