linux mint acil yardım sorunlarımız var

TCkahtali

Yeni üye
2 Tem 2015
20
0
Selamın aleykum THT ailesi benim pc de ekran boyutu 640x480 asıl ekran boyutu ise 1200x800 ben note book kullanıyorum ve linux mint kullanmaya başladım ve ekran boyutu küçüldüm bana acil yardım lazım yardımlarınızı bekliyorum

TCkahtali

Yeni üye
2 Tem 2015
20
0
ve arkadaşlar ben hardiskimi bödüğüm kısma ulaşamıyorum hata veriyor ve hata da şu :
konum bağlanamadı
dosya bağlanamıyor

bu hataya yardımlarınızı bekliyoruz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.