Linux'da "No File Director" Hatası Nasıl Çözülür?

Wockha

Yeni üye
7 Şub 2022
22
9
c1npu4z.png

Linux da bu hatayı alıyorum noktada kullanmadım

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Merhabalar galiba linux komutları hakkında hiçbir biliginiz yok. Siz sürekli böyle hata almaya devam edeceksiniz. İnternette linux komutları hakkında eğitimler var forumumuzda da var bunları inceleyebilirsiniz. Yazdığınız komutta ise klasöre girmişsiniz zaten sadece ls yazmanız yeterli.
cd Downloads ile klasöre girersiniz
ls komutu ile de o klasörün içeriğini görüntülersiniz.
Yani cd downloads yazdıktan sonra sadece ls yazmanız yeterli olacaktır.

Wockha

Yeni üye
7 Şub 2022
22
9
Merhabalar galiba linux komutları hakkında hiçbir biliginiz yok. Siz sürekli böyle hata almaya devam edeceksiniz. İnternette linux komutları hakkında eğitimler var forumumuzda da var bunları inceleyebilirsiniz. Yazdığınız komutta ise klasöre girmişsiniz zaten sadece ls yazmanız yeterli.
cd Downloads ile klasöre girersiniz
ls komutu ile de o klasörün içeriğini görüntülersiniz.
Yani cd downloads yazdıktan sonra sadece ls yazmanız yeterli olacaktır.
İlettim çocuğa. Tekrar teşekkür ederiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.