LiquidSky kasma sorunu.

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Liquidsky denen cloud bilgisayara 12 $ bayıp 500 gb alan felan olan paketi aldım gta v yi indirdim lowda bile kasıyor benim pc de lowda kasmayan oyun birde mouseyi geç algılıyor bunun ayarı varda benmi yapamıyorum 2-3 tane datacenter degiştirdim hala aynı.

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Kasmasının sebebi senin internet paketinden dolayı internet hızın yetişmiyor olup görüntü donuyor olabilr. Fareyi geç algılaması da senin pinginle alakalı bir durum. Sonuçta 100 ms nin üstünde pingin olsa faredeki gecikmeler gayet doğaldır. İnternet bağlatısı hızlı bir yerde tekrar deneyebilirsin ama çok mükemmel ötesinide beklememek lazım internet üzerinden görüntü çekerken pingler ve gecikmeler elbet olacak ve elinin altındaki pc yi tutmayacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.