Çözüldü lise sınıf arkadaşı şikayet etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
arkadaşlar sınıftan biriyle herkez şikayetci biz bunu nasıl attırırız dilekce yazmamiz mi lagzim bunu nereye yazicaz okul mudurlugunemi yoksa daha ust rutbeyemi herkez imza vermeye hazir cocuk her ders tenefus birini dovuyor siniftan ve elimizde videolarda mevcut ne yapabiliriz acaba...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,647
1,007
Ailenize anlatın durumu onlar ilgilensin. Hangi hakla keyfince dayak atabiliyor. Bu kişinin ceza almaması zaten normal bir durum değil. Ayrıca sizin sesinizi çıkartmamanizdan dolayı bu cesareti alıyor bence.

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
cevaplar icin tesekkurler wiapple kardesimin dedigi gibi yapmak en iyisi gibi cocukla kimse konusmasin yine dovuyo aga bi ara ders bos topluca oturduk muhabbet donuyo yanimiza geldi bu hepimiz aynanda kalkip baska yere gectik ortada kaldi oyle hep dislaniyor zaten siniftada

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
net video varda 3-4 saniyelik bisi ve bagzi videolarda yanindaki arkadaslarda korkudan vuruyorlar okulda tel vs. yasak bu arada

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Dostum Sana öneri onla tatlı bir dille konuş sesini yükseltmeden ama baktın olmuyor eğer hala kaşınıyorsa vede dövüyorsa senin yerinde olsam değil aileme söylemek savcılığa gidip suç duyursunda bulunurdum darp raporunu gösterirdim emin ol.

Son düzenleme:

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
Dostum Sana öneri onla tatlı bir dille konuş sesini yükseltmeden ama baktın olmuyor eğer hala kaşınıyorsa vede dövüyorsa senin yerinde olsam değil aileme söylemek savcılığa gidip suç duyursunda bulunurdum emin ol.

eyw kardesim sinifca karar aldik zaten konusucaz baktik olmuyo sinifca takmicaz cocugu o yokmus gibi davrancaz baktik o da olmuyo atarim videolari haberlere cikarsa okulun itibari dusmesin diye direk atarlar bence

HearTRa

Üye
19 Ağu 2017
100
0
İlk önce sınıf öğretmeni sonra rehber öğretmen sonra müdür yardımcısı sonra da müdür hep böyle işler
Bu arada dinsizin hakkından imansız gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.