Lise

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Beyler duyduğuma göre liseler açılıyormuş :( teog sınavına girdim ve bi liseyi kazandım lise 1 im yani lise 1 ler ne zaman açılıyor birde okul başlamadan önce liseye gidipte kayıt olmam gerekiyormu? Yani teogdan sonra kazandığımız liseye otomatik olarak kayıt ollunuyormu yoksa gidip kayıt olmamızmı gerekiyor?

Son düzenleme:

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
ben kayıt oldum hemde beyabi oldu çok geçmeden çabuk kaydol kayıtlar bitmiş olabilir bende lise 1im bu arada :) başarılar kardeşim

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Uyum haftası mı ne olacakmış 1,5,9'a gidenler 11 Eylül'de başlayacaklarmış.
Kayıtlar kimi okulda otomatik oluyor ancak sen yinede git bir kontrol et.

flatress

Üye
14 Mar 2017
128
0
Beyler duyduğuma göre liseler açılıyormuş :( teog sınavına girdim ve bi liseyi kazandım lise 1 im yani lise 1 ler ne zaman açılıyor birde okul başlamadan önce liseye gidipte kayıt olmam gerekiyormu? Yani teogdan sonra kazandığımız liseye otomatik olarak kayıt ollunuyormu yoksa gidip kayıt olmamızmı gerekiyor?

Evet, kaydolmanız gerekiyor. İlk bulduğunuz fırsatta gitmenizi öneririm.

02ahmet02

Üye
24 Ağu 2017
51
0

bağzı okulların kaydı otomatik oluyor eğer otomatik değilse geçmiş olsun

SariUstad

Üye
15 Tem 2016
222
0
San Diego
http://www.meb.gov.tr/okula-uyum-haftasina-quotozel-kilavuzquot/haber/14426/tr
Arkadaşlar Normalde Siz Teogdan Aldıgın Puana Göre Lise Tercih Döneminde Okulunuza Gidip Bir Kaç Forum İmzalıyıp Okulunuzu Seçmeniz Gerekiyor Okulunuzda Seçtiğiniz Okulun Kontejyanı Doluysa Almazlar Boşsa Alırlar Sizi Ben Öyle Biliyorum Yani Bu Pazartesi Uyum Haftası Lise 1 ler İçin Öle DİYORLAR verdiğim linkten kolaylıkla öğrenebilirsiniz :D Ve Başarılar Dilerim Uyum Haftası Demek Okula Alışmak Demek Arkadaslar Ders Yoklama Yok Yani Siz 1 Hafta Erken Başlayıp Okula Alışmanız İçin Yanlışım Varsa Söleyin İyi Forumlar :D LİSE 1 LER ARKADAŞLAR BU DÖNEMİN KIYMETİNİ BİLİN HERŞEYİ ANLICAKSINIZ :D

Toniel

Üye
22 Ağu 2017
181
0
http://www.meb.gov.tr/okula-uyum-haftasina-quotozel-kilavuzquot/haber/14426/tr
Arkadaşlar Normalde Siz Teogdan Aldıgın Puana Göre Lise Tercih Döneminde Okulunuza Gidip Bir Kaç Forum İmzalıyıp Okulunuzu Seçmeniz Gerekiyor Okulunuzda Seçtiğiniz Okulun Kontejyanı Doluysa Almazlar Boşsa Alırlar Sizi Ben Öyle Biliyorum Yani Bu Pazartesi Uyum Haftası Lise 1 ler İçin Öle DİYORLAR verdiğim linkten kolaylıkla öğrenebilirsiniz :D Ve Başarılar Dilerim Uyum Haftası Demek Okula Alışmak Demek Arkadaslar Ders Yoklama Yok Yani Siz 1 Hafta Erken Başlayıp Okula Alışmanız İçin Yanlışım Varsa Söleyin İyi Forumlar :D LİSE 1 LER ARKADAŞLAR BU DÖNEMİN KIYMETİNİ BİLİN HERŞEYİ ANLICAKSINIZ :D

Üstad Benim Sınıfım Ve Numaram Gözüküyor Okulumda Ama Ben Okula Daha Hiç Gitmedim Nakil Olarak Kaydolduğum İçin Bi Sıkıntı Çıkarmı??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.