Lise1

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Lise 1 Baya Bi Zor Kardeş Yani Anlamsızca Almanca Seçmeli İngilizce İngilizce Girişimcilik İşletme vs.. Haftalık ders Sayısı 37 Baya Bir Zor Geliyor İnsana Ben Sabah 8'De Derse Girip Öglen 3'te Okuldan Çıktığımı Hatırlıyorum Geçmek İçin Baya Bi Çaba Harcaman Gerek Matematik Dersine Ek Geometri Dersi'de geliyor Yani Sen Çok Çalışıp Alan Seçmek için İyi Bir Ortalama Yapmalısın'ki bunu Yapabilirsin Şimdiden Kazan Mübarek Olsun :)

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Teşekkürler dumann05 ahmetbslk kardeşim Devlet yurduda olabilir cemaat yurduda :)

dumann05 Kardeşim O girişimcliği felan semedim secmeli dersi hazmuhammedin hayatını(s.a.v) ve kuranı kerimiseçtim Nasıl Çalışmama Lazım Diye sordum emini bilen vardır

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Teşekkürler dumann05 ahmetbslk kardeşim Devlet yurduda olabilir cemaat yurduda :)

dumann05 Kardeşim O girişimcliği felan semedim secmeli dersi hazmuhammedin hayatını(s.a.v) ve kuranı kerimiseçtim Nasıl Çalışmama Lazım Diye sordum emini bilen vardır

O Dersleri Seçmekle Akıllılık Yapmışsın Onlar Basit Dersler Kardeşim Yani Sonuçta Hz Muhammed (S.a.v)Peygamberimizin Hayatını Ögrenmen Kolay Olur Bide Hocaların Birazcık Tolerans Gösterirlerse Çok Daha iyi Olur Benim Bir Arkadaşım Bu Dersi Seçmişti Hocası Derste Uyuyomuş Kopyalar Havada Uçuşuyormuş Yani Bu Dersleri Seçmekle İyi Yapmışsın :)

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş

O Dersleri Seçmekle Akıllılık Yapmışsın Onlar Basit Dersler Kardeşim Yani Sonuçta Hz Muhammed (S.a.v)Peygamberimizin Hayatını Ögrenmen Kolay Olur Bide Hocaların Birazcık Tolerans Gösterirlerse Çok Daha iyi Olur Benim Bir Arkadaşım Bu Dersi Seçmişti Hocası Derste Uyuyomuş Kopyalar Havada Uçuşuyormuş Yani Bu Dersleri Seçmekle İyi Yapmışsın :)

Sağol Kardeşim Zaten Okul dedi Biz bunları Öneriyoruz diye bizde bunu sectik yoksa 2tane daha önemliders vardı almanca ile ingilizce :) Ama Ben hala nasıl çalışıcağım hakkında bişey bulamadım :)

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28
Lise 1 Baya Bi Zor Kardeş Yani Anlamsızca Almanca Seçmeli İngilizce İngilizce Girişimcilik İşletme vs.. Haftalık ders Sayısı 37 Baya Bir Zor Geliyor İnsana Ben Sabah 8'De Derse Girip Öglen 3'te Okuldan Çıktığımı Hatırlıyorum Geçmek İçin Baya Bi Çaba Harcaman Gerek Matematik Dersine Ek Geometri Dersi'de geliyor Yani Sen Çok Çalışıp Alan Seçmek için İyi Bir Ortalama Yapmalısın'ki bunu Yapabilirsin Şimdiden Kazan Mübarek Olsun :)

Lise 1 en kolayı kardeşim :D sen 2 ye yeni geçtin sanırım :D daha bu işin 3ü var 4 ü var :D

Size denk gelen bir uygulama bu seçmeli ders şansınız yok :) Ama hocalar seçmeli dersler yerine normal ders işliyolar sınavlarıda kıytırık bi kaç soruyla yapıyor.

Sana önerim nasıl olursa olsun çalışman , o liseyi kazandım diye kendini salarsan sonra çok uğraşırsın :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Kardeş Ben İşletme Girişimcilik ve Almanca Seçtim Hiç Bir İşime Yaramadı Almanca Mesela 1 Yıl Ders Gördük Hiç Bir İşime Yaramadı İngilizceyi 5 Yıla Yakın Bir Süredir İşliyoruz Halen İngilizceden Kırıntı Yok İşletme Desen Aynı Girişimcilik Desen Oda Aynı Bu Seçmeli Dersler İnsana Hiç Yardımcı Olmuyor Sadece Kasıyor Zorlanmamızı Sağlıyor Lise'de 3'den Fazla Dersin 1'ise Sınıfta Kalıyorsun Tabi Sınavlar Ortalama vs.. Saymassak Bu Beğenmediğimiz Dersler Düşük Olursa Eğer Sınıfta Kalmamızı veya Ortalama Puanımızı Etkiliyor Buda İlerde'ki Geleceğimizi Kötü Etkiliyor Sen Bir Şey Lise 2'de Alan Seçiceksin İlerde Yapmak istediğin Meslek İle İlgili Alanı Seç'ki İlerde Zorlanmayasın :)

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş

Lise 1 en kolayı kardeşim :D sen 2 ye yeni geçtin sanırım :D daha bu işin 3ü var 4 ü var :D

Size denk gelen bir uygulama bu seçmeli ders şansınız yok :) Ama hocalar seçmeli dersler yerine normal ders işliyolar sınavlarıda kıytırık bi kaç soruyla yapıyor.

Sana önerim nasıl olursa olsun çalışman , o liseyi kazandım diye kendini salarsan sonra çok uğraşırsın :)

Tamam SaLii Ben zaten Çalışmak İstiyorum Nasıl Çalışıcam Hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim Hem arkadaşlar bu Lise EN Cok 9 eylül eskişker anadolu üniv... itü3 kişi odtü 5-6 kişi Böyle Okulda iyi Ben nasıl Çalışmam Lazım Diye Sormuştum :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Kardeş Çalışmak ve Hocalara Yalakalık Yapmanı Öneririm Çok Etkili Okulun İlk Günü Git Ön Sıralarda Otur Ve Ders'e Çok Katılmaya Dikkat Et Kardeş Müdür bir gün Geldi bizim Sınıfa İlk Günler %3'lik Bir Başarı Söz Konusu İken Karde Günü %25 Çivarında Bir başarı Artışı Göründüğünü Söyledi Bize Bu %22 'lik Başarıyıda Öğretmenlerin kanaat Notu Etki Ediyormuş..

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Kardeş Çalışmak ve Hocalara Yalakalık Yapmanı Öneririm Çok Etkili Okulun İlk Günü Git Ön Sıralarda Otur Ve Ders'e Çok Katılmaya Dikkat Et Kardeş Müdür bir gün Geldi bizim Sınıfa İlk Günler %3'lik Bir Başarı Söz Konusu İken Karde Günü %25 Çivarında Bir başarı Artışı Göründüğünü Söyledi Bize Bu %22 'lik Başarıyıda Öğretmenlerin kanaat Notu Etki Ediyormuş..

Zaten sen demesende On uyapıcaktım Ben ;) Nihaha Ben Nasıl Çalışırsam İzjmirdeki 9eylül eskişehir anadolu üniv Karadeniz teknik iti odtü bunun gibi Çok iyi ünivlerdne birini kazanabilirim .) hedefim tıp

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
:) Yani Seni İyi Bir Antreman Gerekiyor Normal Bir Öğrenci Kopya Çeker Azcık Derslere Çalışır Sınıfı Geçer Ama Sen Hem Derslerine Çok Çalışıp Hep Hocaların İyi Kanaat Notu Kullanmaları İçin Ugraşıp Hemde Kopya Çekiceksin Üniversite Okumanın En iyi Yolu Düz Lise'ydi Galiba :) Şimdiden Başarılar..

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
:) Yani Seni İyi Bir Antreman Gerekiyor Normal Bir Öğrenci Kopya Çeker Azcık Derslere Çalışır Sınıfı Geçer Ama Sen Hem Derslerine Çok Çalışıp Hep Hocaların İyi Kanaat Notu Kullanmaları İçin Ugraşıp Hemde Kopya Çekiceksin Üniversite Okumanın En iyi Yolu Düz Lise'ydi Galiba :) Şimdiden Başarılar..

Sağol Dostum Ama Düz Liseye Puansız girliyor tembeller vesayire orda çalışamazsın Anadolu Öğretmeninki İse Sınavla gele nÖğretmenler :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Senin Bileceğin İş Meslek Liseleri Sana 2 Yıl Üniversite Veriyor 2 Yıllık'da Sınavına Girersin 4 Olur Yani Orası Okuyan Adama Kalmış :)

f0b0a0s0

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
339
0
Ben de Anadolu öğretmen lisesi kazandm. Yönetim bilimi ile bilişim de veri yönetimi bir de bir şey vardı tam hatırlamıyorum.İnş başarılı oluruz.Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum.Sizce yatılı kalmam iyi mi olur kötü mü olur ? Okul mesafesi 40 km civarı

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Ben de Anadolu öğretmen lisesi kazandm. Yönetim bilimi ile bilişim de veri yönetimi bir de bir şey vardı tam hatırlamıyorum.İnş başarılı oluruz.Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum.Sizce yatılı kalmam iyi mi olur kötü mü olur ? Okul mesafesi 40 km civarı

Yatılı Kalman Akıllıca olur Günlük Yolparası vs.. Çok Sıkıntıya girersin Bide İyi Bir yanı Olur Eger Olurda Şehir İçinde Bir Üniversiteye Gidersen Alışmış Olursun Evden Uzağa :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.