Liseli hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Arkadaslar özellike lise 11 ve 12 ler cok iyi ve saglam sekilde calisin sistem yururluluk sinavlar surekli degisiyor siz onleminizi alin sıki sıki ya gunu gunune her gun calisin tekrar yapin imkanlar ne kadar kısitli olsa bile siz calisin test cozun. Asil hayat 12. Siniftan sonra basliyor sen eger 11 ve 12. Sinifta rahatken dısini sıkip saglam calisirsan iyi bir universiteye gidiyorsun istedigin yere gidiyorsun. Ama eger kazanamazsaniz ? Iste orda sıkinti buyuk yediginiz her lokma bogaziniza dugumlenir. Arkadaslar anne babaniz sizleri bir yere kadar idare eder ondan sonra kendin kazanmayi ogrenmelisin hep baba parasi yemekle olmaz bu is. Aksam babaniz isten gelcek dicek naptin bu gun sen oturdum,oturdum,oturdum diceksin nereye kadar gecici bis is bulana kadar kim lise mezununa dogru duzgun saglam bir is verir ? Cok zor, sevdiginiz kiz var kim size kiz verir ? Kizin babasi sorar oglunuz ne is yapiyor siz kebapcida siparis dagitiyor, e adam demicekmi daha bu cocuk kendi karnini zor doyuruyor kizima nasil bakcak diye ? Dicektir tabiki kizda yok. Yani arkadaslar kemerleri sıkin saglam calisin hala gec degil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bybuzzy0618

Uzman üye
30 Tem 2016
1,976
0
Nereye
çok haklsıın hocam benim korktugum tek ders matematik sağolsunlar matematik ve Türkçe baraj oldu napcam bilmiyorum

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
12 yim ve siki bir egitim vermeye calisiyorlar kurslar dersler egitimler...falan hic bos birakmamaua calisiyorlar ona ragmen aklim burda yani bi turlu kafami toplayamiyorum telefonum olmayinca sinir krizine gircek gibi oluyorum bagimliliktan kurtulamiyorum

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
12 yim ve siki bir egitim vermeye calisiyorlar kurslar dersler egitimler...falan hic bos birakmamaua calisiyorlar ona ragmen aklim burda yani bi turlu kafami toplayamiyorum telefonum olmayinca sinir krizine gircek gibi oluyorum bagimliliktan kurtulamiyorum

Bak whatsapptir tht dir facedir vs vs birak bunlari telefonunu kapat hattini al bir tuslu telefona tak 7 8 ay uzak dur zor degil
Zaten 1 hafta sonra alisiyor insan

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Evet

aynen dostum bende tam böyleyim

Ya zor ya cidden yank bilmiyorum faydasi hic yok demiyorum bu sanalin ama bazilari hayatini mahfediyorsun diyor bilmiyorum yani aslinda su 60 70 yillik omrumde bunlara vakit ayırıyorum dogru mu yanlışmi bende bilmiyorum eglendigin isi yap derler ben bunlari seviyorum umarim bedeli agir olmaz

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
25
DARKWEB
Evet

Bak whatsapptir tht dir facedir vs vs birak bunlari telefonunu kapat hattini al bir tuslu telefona tak 7 8 ay uzak dur zor degil
Zaten 1 hafta sonra alisiyor insan

Valla haklisin oyle hocam insan mecbur alisiyor az mi kapdirdim hocalara telefonu alisiyor dedigin gibi insan mecbur kalinca 40 gun telefonsuz cile doldururu gibi 40 gun telsiz kalmisdim haklisin alisiyor insan

recidy

Üye
12 Şub 2016
186
0
Dostum bende 11 sayısalım fizik kimya zor gibi duruyor daha ilk konulardayız ama adanada oturuyorum ve gittiğim lise 6.sırada gerçekten sayısal dersler zor gidiyor ama çalışırsak herşeyi başarırız önemli olan inanmak çalışmak değil

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
Denizcilik bölümünde okuyorum ve Milli eğitimin verdiği sistem çok saçma 11 ve 12.sınıfta matematik görmüyoruz kimya,coğrafya,biyolojiyi bile saymıyorum edebiyat ve dil anlatım kısıtlı görüyoruz ve sınavdan yüksek almamızı bekliyorlar,sınav sistemini kolaylaştırdık diyorlar.Kazanmamız için anadolu lisesi gibi bizimde tam ders görmemiz lazım.Dilekçe filen vermek istiyorum duyurmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilemiyorum.

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,641
295
hocam çok haklısın. sınav sistemi değişiyor ve bun sınav sisteminde Allah'tan ben ilk değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.