localhost u domaine bağlama

13 Haz 2023
53
17
merhaba arkadaşlar soruyu uzatmayacağım localhostu nasıl domaine bağlarım domainim ve hostingim var ngrok derseniz onu kullanmıyorum direk benim domainim ile siteye erişilebilecek konu hakkında bilginiz var ise altta belirtmenizi rica ediyorum

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,491
845
merhaba arkadaşlar soruyu uzatmayacağım localhostu nasıl domaine bağlarım domainim ve hostingim var ngrok derseniz onu kullanmıyorum direk benim domainim ile siteye erişilebilecek konu hakkında bilginiz var ise altta belirtmenizi rica ediyorum
modem'den port yönlendir+ olarak sabit ip adresi al.
windows kullanmanı önermem çünki windows çok uzun süre ayakta kalamıyor.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,328
919
Hosting adresim var diyorsun sana illaki bir site yönetim paneli (CPanel, Wordpress) gibi eklentiler vermişlerdir.

Localhost için Xampp veya Wampserver artık her ne sunucu paketi kullanıyorsan gir kaynak kodlarının bulduğu klosere kopyala hepsini, hosting adresinin verdiği yönetim paneline girerek kaynak kodlarını sitene ekle...

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Domaine bağlamak nedir?

Domainin depolandığı yere yani web hostingine scripti at. Bu kadar :)

burayi okursan isine yarar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.