Localhost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
s.a arkadaşlar benim bir sorum var

benle aynı kablosuz modeme bağlı kişiler benim bilgisayarımdaki localhost a bağlana bilirmi

aynı ağdaki kişiler yani

local host a forum kurdum o forum a bağlanmasını istiyorum arkadaşın beraber geliştirelim die

ραηzєнιя

Yeni üye
21 Eki 2009
15
0
baglanabilmen icin adsl kullanıcı adı ve parolanız olması gerekiyor. daha sonra modem ve port ayarlarınızı yapıyorsunuz.denetim masasından iis e girip-
IIS in altında default web side sağ tuş tıklayıp özelliklere geliyoruz.. orada "Drictrory securitynin altında authatication and acces kontrol yazan yerde edit yapıyoruz... burada yerel sitenizle alakalı güvenlik seçeneklerini değiştirebilirsiniz.ondan sonra bağlanırsın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.