Logo Tasarımı hakkında yardım

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım. Bir reklam ajansında maaşsız işi öğrenmek için çalışıyorum ama logo tasarımı ile ilgili pek bilgi sahibi olamadım, sadece katalog tasarımı video montaj gibi işler biliyorum ayrıca birde re touch var. Ben Logo tasarımı öğrenip İdemama vb sitelerde gelir elde etmek istiyorum. Logo tasarımını Öğrenebilecegim görsel hafızamı geniş tutabilecegim bir kaynak varmıdır şimdiden teşekkürler.:RpS_blushing:

Tworsty

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
523
0
Değişken
Aramıza hoşgeldin Cinema 4d adlı program ile çok fazla logo yapılabiliyor eğer çizmeye kabiliyetin yatkınsa Adobe Photoshop CS6' dan da çizebilirsin. Youtubede bir çok ders var bunlarla ilgili araştırır sağlam bir kanal bulursan kendini geliştirebilirsin

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Aramıza hoşgeldin Cinema 4d adlı program ile çok fazla logo yapılabiliyor eğer çizmeye kabiliyetin yatkınsa Adobe Photoshop CS6' dan da çizebilirsin. Youtubede bir çok ders var bunlarla ilgili araştırır sağlam bir kanal bulursan kendini geliştirebilirsin
Kardesim ilgilendigin için teşekkur ederim dediklerini denemekte fayda var bos zamanlarimda ilgilenecegim ;)

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
logo icin cok zorlanmiyacagin adobe photoshop cs6 ve corel draw veya freehand var :) profesyonel bir sekilde yapmak istiyorsan illustrator oneririm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.