Logo Tasarımı

Cyber00t

Uzman üye
19 Kas 2009
1,337
1
bypass :~#
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Müşterimin web tasarım yazılımını yaptım ama logo konusunda çok kötüyüm ve yapamadım. Bir tek o kaldı ve zor durumdayım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Yani profesyonel olmasa da olur..
Akay Yönetim diye... Şimdiden teşekkür ediyorum

plthacker

Üye
6 Ocak 2016
133
0
hedef hacker
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Müşterimin web tasarım yazılımını yaptım ama logo konusunda çok kötüyüm ve yapamadım. Bir tek o kaldı ve zor durumdayım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Yani profesyonel olmasa da olur..

bence interneten AA LOGO YU İNDİR HAZIR TASARIM VE EFETLER VAR PARALIDIR ANCAK EKRAN FOTO ÇEKİP PAİNTEN DÜZELTİRSEN BEDAVAYA BU İŞİ ÇIKARTIRSIN

plthacker

Üye
6 Ocak 2016
133
0
hedef hacker

http://polatkadir63.simplesite.com/419088582 bü linkte AA logodan yaptıgım logolar var ( REKLAAM DEGİL )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.