Logo yapımı

Çözüm
Teşekkürler hocam bakacagim + olarak logo yapmayı da öğrenmek istiyorum ona göre uygulamalar var mıdır?
Merhabalar,

Bu konudan canva dan nasıl logo veya tasarım yapabileceğini öğrenebilirsin. Onun dışında eğer Kendini geliştirmek istersen PC den Adobe kullanmanı öneririm onun içinde YouTube da bulunan eğitim videolarına bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
190
84
Moderasyon
Merhabalar, logo yapımı için kullanılacak uygulamalar nelerdir? Crackleri var mıdır?
Dost canva+pixlr Bunlar var istersende hazır logolar yapan gifli ekstra bannerda var auto creative linklerini aşağıya ekliyorum
Auto Creative
Canva
Pixlr

Öğrenebileceğinde youtubeden var onlara bakabilirsin.
Kolay gelsin.Görüşürzüz.

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,442
1,019
Arkana bak
Teşekkürler hocam bakacagim + olarak logo yapmayı da öğrenmek istiyorum ona göre uygulamalar var mıdır?
Merhabalar,

Bu konudan canva dan nasıl logo veya tasarım yapabileceğini öğrenebilirsin. Onun dışında eğer Kendini geliştirmek istersen PC den Adobe kullanmanı öneririm onun içinde YouTube da bulunan eğitim videolarına bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

Çözüm

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
Merhabalar,

İyi forumlar.
Herkese teşekkürler aradığım buydu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.