LoL Bronzda Çıkma Heroları

sbcNN

Uzman üye
21 Nis 2016
1,419
17
25
Ionia
Benim Gördüğüm :trl

bGmnnn.jpg

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
bronzdan cıkmak ıstıyorsan elmasta oynuyan bırısı olarak soyluyorum 1 v 5 atıcak bır heroyu oynaman lazım nedenını sorarsan butun takımın neredeyse fedlıyebıldıgınde macı taşıman lazım bunu yapabılecek bır kac tane hero var sızınde bronz oldugunuzu dusunursek soloda riven master gibi herolar ıle oynayın nerde nasıl gırıcegınızı bılırsenız taşırsınız sup olarak normalde janna lulu gıbı heroları oynayın derım ama yanınızdakı adc jananın verdıgı kalkanı dogru duzgun kullanamıyıcak emınım sup olarak braum bc gıbı heroları alın cunkı karsıdakı adc buyuk ıhtımal q lara kafa atıcak adc olarak tavsıyem kolay adc herolarını secın cait jinx twich gıbı caıt oynarken w fulleyın kapanlara basıcaklar buyuk ıhtımal kolay sekılde ezersınız vayne oynamanızı tavsıye etmem fazla menzılı az oyun basında tabı cok ıyı bılmıyorsanız tristana da oynuabılırsınız mid pek oynamam ama bronz eloda mıde veigar syndra orianna velkoz tarzı herolar alın katarina alabılırsınız jungle ye zac ww master twich jarvan gibi kolay orman donup erken gang atabılen heroları alın xin zhao da olabılır cok kolay orman donup cok kolay baskın atar jarvan ww xın zhao en onemlısı oynuyabılıyorsanız zac alın

G13

Üye
29 Tem 2017
51
0
bronzdan cıkmak ıstıyorsan elmasta oynuyan bırısı olarak soyluyorum 1 v 5 atıcak bır heroyu oynaman lazım nedenını sorarsan butun takımın neredeyse fedlıyebıldıgınde macı taşıman lazım bunu yapabılecek bır kac tane hero var sızınde bronz oldugunuzu dusunursek soloda riven master gibi herolar ıle oynayın nerde nasıl gırıcegınızı bılırsenız taşırsınız sup olarak normalde janna lulu gıbı heroları oynayın derım ama yanınızdakı adc jananın verdıgı kalkanı dogru duzgun kullanamıyıcak emınım sup olarak braum bc gıbı heroları alın cunkı karsıdakı adc buyuk ıhtımal q lara kafa atıcak adc olarak tavsıyem kolay adc herolarını secın cait jinx twich gıbı caıt oynarken w fulleyın kapanlara basıcaklar buyuk ıhtımal kolay sekılde ezersınız vayne oynamanızı tavsıye etmem fazla menzılı az oyun basında tabı cok ıyı bılmıyorsanız tristana da oynuabılırsınız mid pek oynamam ama bronz eloda mıde veigar syndra orianna velkoz tarzı herolar alın katarina alabılırsınız jungle ye zac ww master twich jarvan gibi kolay orman donup erken gang atabılen heroları alın xin zhao da olabılır cok kolay orman donup cok kolay baskın atar jarvan ww xın zhao en onemlısı oynuyabılıyorsanız zac alın

Hocam kusura bakma da ligin gerçekten elmas mı ? Öyleyse tavsiyen bronz-gümüş tavsiyesi olmuş. Yani demek istediğim herkesin yaptığı gibi değilde daha net taktikler lazım arkadaşa,mesela artık oyunun mikro değil makro oyuna baktığını,harita görevlerinin daha önemli olduğunu(ejderha,kule, görüş ) söylemeni beklerdim. Artık oyun skora bakmıyor arkadaşlar,oyun kule skoruna ejder skoruna bakıyor. Bronz arkadaşlar için Tavsiyem önce kendine bir koridor seçmesi,daha sonra minyon skorlarını en üst seviyeye çıkarması( ki herkes bilir minyon killden önemlidir). Daha sonra da mümkünse takımca görevlere yönelinmesi/yöneltilmesi,eğer değilse de bireysel olarak harita görevlerinin yapılması( Solo baron dışında). Emin olun farkı oynadıkça göreceksiniz,bir de /allmute komutunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Sinyali de susturmak size kalmış

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,335
32
setxkbmap tr
Boostladığım Bir Bronzeyi Sadece Zyra Oynayarak Gold 3 Yapmışlığım Var. Oyuna Girince Büyük Olasılıkla Bronz Arkadaşlar Daha Skilleri Bilmiyor Oluyor, Botlanede Rahatlıkla Taşıyabiliyorsunuz

Letqal

Yeni üye
19 Ağu 2017
22
0
İstanbul
Bence riven kardeşim hem yakalıyor hem kaçıyor hem tank hem çok vuruyo jung a kayn alabirsin oda sacma derecede güçlü mid e zigs veya syndra adc cait veya trist alabirsin supada alistar ve thresh öneririm

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Bence riven kardeşim hem yakalıyor hem kaçıyor hem tank hem çok vuruyo jung a kayn alabirsin oda sacma derecede güçlü mid e zigs veya syndra adc cait veya trist alabirsin supada alistar ve thresh öneririm

Kaynı almıştım 1 hafta civarı oynayıp iade ettim. Gerçekten bayıyor ve sandığın kadar güçlü değil fazla vurmak için adamın dibine girmelisin eğer karşı takımda kitle kontrol varsa tank kasmalısın yoksa bir şey yapamassın :) Kısaca önermem.

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Kardeşim ben Gold 3 üm ben bronzdan çıkma heroları olarak adc tabiki de Tristiana solo master veya jung master mid olarak da benim de mainim olan Diana öneririm

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Bronzdan Çıkmak İçin En Güzel Hero Annie... Al Annie'i Lanede Ezilmesin. R-Q-W-Tutuştur Ve 6. Lwlde İlk Kan...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.