Lol Mü Dota 2 mi ?

wRei

Yeni üye
28 Eki 2013
13
0
Arkadaşlar bu iki oyundan birisine başlıycam lol biraz oynadım 1 hafta filan çok eziklenince bıraktım dota 2 hiç oynamadım sizce hangisi ha lol derseniz hangi serveri seçmeliyim lütfen yardımcı olun :RpS_blushing:

frenick53

Yeni üye
16 Eyl 2012
31
0
Lol Bebelerin Noob ların oynadığı afk ların sıkca yaşandığı 10 yaşındaki cocukların oynadığı oyun.
Dota lol ün babası hiç olmassa takımında büyük insanlar sıkca bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.