Windows Lola Yedim Nasıl Düzeltirim

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Başka Diske Yeni Sistem Kurdum Oradan Da Dosyalara Erişemiyorum.
Tüm Çalışmalarım Tehlikede Çok Acil Yardım

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Pardon Yanlış Oldu Tabi Yeniden Başka Bir diske W10 İşletim Sistemi Kurdum :D Belki Arda Kalanlara Erişirim Falan Diye, Boş Boş Bakıyorum

Yardım Bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,405
Merhaba disk biçimlendirirken hata yapmışsınız baştan disk biçimlendirip ana yani dosyalarınızin olduğu diski başlangıç yapabilirsiniz

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Tüm Dosyalarımın Sonu .lola Olarak Ek Aldı Png Kurtarma Programlarında Birini Denedim Hata Veriyor. İş dosyalarım Fotoğraflarım Hepsi Lola Oldu

İsmini Yanlış Yazmışım Doğrusu .lalo virus Olacaktı

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, Virüsün kaldırılması işlemine geçmeden önce, Eğer sistemin yeniden başlatılması gerekirse güvenli mod'da açın ve WiperSoft ve ya combofix benzeri antivirüs uygulamaları ile bilgisiyarınızı tarayın.

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Bilgisayarı Farklı Antivirüs Programları İle Tarayarak Belirli Miktarda Temizledik Ama Problem Virüs Değil, Tüm Dosyalar .lalo Uzuntılı, Tüm Dosyalar Kullanılamaz Hale Geldi

Hala Çaresizim Yardım Bekliyorum , Bazı Recovery Programları Parça Videolar Falan Buluyor Ama sağlıklı Sonuç Veren Bi Sonuç Bulamadım

Mafia Girl THT

Yeni üye
1 May 2020
48
3
Rusya
Hala Çaresizim Yardım Bekliyorum , Bazı Recovery Programları Parça Videolar Falan Buluyor Ama sağlıklı Sonuç Veren Bi Sonuç Bulamadım

.lalo dosya mı kaldırcan

Bilgisayarı Farklı Antivirüs Programları İle Tarayarak Belirli Miktarda Temizledik Ama Problem Virüs Değil, Tüm Dosyalar .lalo Uzuntılı, Tüm Dosyalar Kullanılamaz Hale Geldi

1.)Dosyası rasgele e-posta harfler bir eki olarak tespit edilebilir. Sistemin kurbanı tehlikeye bilgisayarı yeniden karar durumunda “eksik veya bozuk dosyaları” nedeniyle başlayacak demektir Windows yürütülebilir dosyaları şifreler. Ayrıca profesyonel veri kurtarma araçları, bu Sayede, Kaspersky Lab tarafından yazılım, R-Sutdio, PhotoRec, vb gibi uygulamayı deneyebilirsiniz. www.2-removemalware.com/download. Bunu yaptıktan sonra, anti-kötü amaçlı yazılım programı ile tam sistem taraması çalıştırın.

2.)Ransomware hala bilgisayarda ise, bir kötü amaçlı yazılım temizleme programı onu sona erdirmek için istihdam edilmelidir. Virüs el ile düzeltmeye çalışırken, .lalo files bilgisayarlar söz konusu olduğunda dikkatli veya bilgili değilseniz ek zarar lar getirebilirsiniz. Böylece, otomatik yöntemi seçmek ne teşvik olacaktır. Bu program sadece bu tehdit kurtulmak değil, aynı zamanda girmek için girişimbenzer olanları durdurmak olabilir, çünkü sistem üzerinde olması kullanışlıdır. Hangi kötü amaçlı yazılım temizleme yardımcı programı en iyi ne ihtiyacınız uygun bulmak, yüklemek ve enfeksiyon bulmak için bilgisayarınızı tarar. Bunu yapmak mümkün olmayacaktır, çünkü kötü amaçlı yazılım temizleme yardımcı programı dosyalarınızı kurtarmak için beklemeyin. Bilgisayarınızın temiz olduğundan eminseniz, varsa yedeklemeden dosyaların kilidini .lalo files açın.İşinize yaramazsa farklı da yardımcı olabilirim.:yardimsever:yardimsever:mutlu

Bir de buradan bilgi alabilirsiniz :incele
http://www.remove-all-virus.com/tr/nasil-lalo-cikarmak-icin/

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Ransomware (Fidye yazılımı) kapmışsınız. Bu gibi zararlı yazılımlar AES, RSA gibi şifrelemeler kullanır. Eğer key'leri hard-coded olarak yazmamışsa hiç şansınız yok.

Sizin için bi' zararlı yazılım kodu hazırladım.

Q3eFKY.png

Q3epef.png

Arkada bu tarz kodlar çalışır. Şimdi bunu test edelim;

Q3e4Dx.png

Q33k0j.png

Q33r8I.png

Ben bu dosyaları algoritmik yöntemle açamam. Çünkü key random ve bi' yere kaydetmedim. Genelde bu key'leri sunucuya aktarıyorlar.

Lakin deneyeceğiniz yöntemler;

- Eğer zararlı yazılım dosya silip, yeni dosyaya şifreli halini yazıyorsa recovery programları indirebilirsiniz.
- Eğer zararlı yazılım dosya içeriğini silip şifreli halini yazıyorsa ve shadow copy'leri silmemişse shadow copy'lerden geri döndürebilirsiniz.
- Eğer zararlı yazılım sistem geri yükleme noktalarını silmemişse geri yükleme noktalarından sistemi başka güne alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.