# LoopsRadio Hacked #

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
747
683
/www/
p6j0ie1.png

Tarafımca Turan Ordusu adına "LoopsRadio" hacklenmiştir.
Radyonun sistemine canlı yayın esnasında sızarak Türk Hack Team Siber Kurtlar müziğini dinlettik.

g3sy0um.png

Kanıt

Sistemde çok kısa bir süre kalabildim.
Playlistlere zarar verdim fakat panel bilgilerini değiştirdiler. Bu seferlik böyle olsun :D

Thanks For Video : @Ellie Williams

We are Phoenix!
21d30k2.png

Son düzenleme:

Speedy Gonzales

Katılımcı Üye
12 Kas 2021
637
300
in every technology system
p6j0ie1.png

Radyonun sistemine canlı yayın esnasında sızarak Türk Hack Team Siber Kurtlar müziğini dinlettik.

g3sy0um.png

Kanıt

Playlistlere zarar verdim fakat panel bilgilerini değiştirdiler. Bu seferlik böyle olsun :D

We are Phoenix!
21d30k2.png
elinize sağlık

türkiyidi

Üye
7 Ağu 2022
114
27
p6j0ie1.png

g3sy0um.png

Kanıt

We are Phoenix!
21d30k2.png
Hocam siteyi hackleyerek radio yayınımıda hackledin ? bunu tüm radyo izleyen adamlar dinledimi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.