Lotus Cars Hacked

qVp

Yeni üye
31 Ocak 2013
14
0
Samurai kardeşim her hack yaptığında gururlandrıyorsun bizi ve forumu.Forum senin hacklerinle büyüyor.

ahmetberkay

Yeni üye
28 Ağu 2009
7
0
"Samurai got hacked by Lotus Cars " bunun çevirisi "samurai lotus cars tarafından hacklendi" olmuyor mu yoksa ben ingilizce bilmiyor muyum ?

Son düzenleme:

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
"Samurai got hacked by Lotus Cars " bunun çevirisi "samurai lotus cars tarafından hacklendi" olmuyor mu yoksa ben ingilizce bilmiyor muyum ?

Aynen doğru söylüyosun.
Gece çok hastaydım bi de anasayfa atabilmek için çok zaman harcadım.
Yapamayınca gecenin 2.30'unda oluyo bu da sallama bişey yazdım .
Ona dikkat etmemişim daha önce yüzlerce kez o cümlenin doğrusunu yazmıştım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.