LÜtfenn yorumlarinizi ,ve bİlgİnİzİ paylaŞin Önemlİİİ!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seahorse

Üye
26 Nis 2010
82
0
arkadaşlar faceeboktan mailime mesaj geliyor bir arkadaşımın duvarıma bir yazı yazdığına dair
son 10 günde 3 defa böle mail aldım

tabi verilen lin'e tıklamıyorum kendim girip faceebook'a bakıyorum.Ama gönderilen yazı olmuyor

sahte mail olmasından şüphelendim acaba birisi pnishing peşinde mi ?

bir örneği buraya yazıyorum :

Demet senin Duvarına bir şey göndererek şunu yazdı:

"Deniz, this is hilarious! lol :p :p :p"

Bu gönderiye yorum yapmak için bu e-postayı yanıtla.

Kendi Duvarını görmek veya Demet'in Duvarına yazmak için, aşağıdaki bağlantıya tıkla:
https://tik.lat/ha3QO

Teşekkürler,
Facebook Ekibi

___
Windows Live Hotmail adres defterindeki kişileri Facebook'ta bul! Şu adrese git:
https://tik.lat/PL7Rl

=======================================
Bu mesaj XXX(BURADA KENDİ MAİLİM YAZIYOR.)@hotmail.com için oluşturuldu. Gelecekte Facebook'tan bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, abonelikten çıkmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
buraDAKİ LİNKE TIKLAYINCA HESAP AYARLARIMLA İLGİLİ BİR ŞEYLER İSTİYOR ,AMA İNGİLİZCE BEN TÜRKÇE KULLANIYORUM
Facebook ofislerinin bulunduğu adres: 1601 S. California Ave., Palo Alto, CA 94304

MESELA BUDA 2. ÖRNEK İLKİNDE SENİN DUVARINA BİRŞEY GÖNDEREREK ŞUNU YAZDI DİYORKEN, 2. MESAJDA SENİN BİR FOTOĞRAFINA YORUM YAPTI DİYOR BAKINIZZZ !!!!

Didem Aksu senin fotoğrafına yorum yaptı:

"eneem güzelmiş bu :=))"

Bu fotoğrafa yorum yapmak için bu e-postayı yanıtla.

Yorumları görmek için aşağıdaki bağlantıya tıkla:
https://tik.lat/nrlM2

Teşekkürler,
Facebook Ekibi

___
Windows Live Hotmail adres defterindeki kişileri Facebook'ta bul! Şu adrese git: https://tik.lat/BNPAc

Bu mesaj XXX(BURADA KENDİ MAİLİM YAZIYOR.)@hotmail.com için oluşturuldu. Gelecekte Facebook'tan bu tür e-postalar almak istemiyorsanız, abonelikten çıkmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
buraDAKİ LİNKE TIKLAYINCA HESAP AYARLARIMLA İLGİLİ BİR ŞEYLER İSTİYOR ,AMA İNGİLİZCE BEN TÜRKÇE KULLANIYORUM
Facebook ofislerinin bulunduğu adres: 1601 S. California Ave., Palo Alto, CA 94304

DİKKATİMİ ÇEKEN DİĞER ŞEY İSE BUNLARIN HEPSİNİN ERKEK DEĞİL KIZLARDAN SEÇİLMESİ , LÜTFENN YORUMLARINIZI BEKLİYORUMMM

AYRICA WİNDOWSLİVE AĞIMA BİRİSİ VE YABANCI BİR İSİMLE AMA KADIN İSMİYDİ EKLEME TALEBİNDE BULUNDU REDETTİM YİNE 10 GÜN İÇİNDE OLMUŞTU !!!

Son düzenleme:

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
sanmıyorum bunların sorun yaratacağğını. mutlaka faceden geliyodur. olmadı face hesabını dondur bi. dondurunca mail falan gelmez. eğer sen dondurduğunda hala geliyosa önlemini al;)

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
kardeşim bunlar bana önce gelmişti. Arkadastan . arkadasa sordum ben yollamadım dedi. yolladığı şey de erotik bir resim vardı .Eğer onu açsaydım bana da bulaşacaktı ;)

seahorse

Üye
26 Nis 2010
82
0
evet virüs bunLar uyguLama ayarLarından üyeLikLeri iptaL etmeyi dene

uyguLama ayarLarı : sağ üste köşede hesab >> uyguLama ayarLar

o ayarları yaptım herhalde hiçbir bildirim mailime mesaj olarak gelmeyecek bütün kutucukları kaldırdım yani.

Ya da gelirse şüphe duymama gerek yok bende gönül rahatlığıyla virüs diyebileceğim ;)

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
kardeş sen hesap ayarlarına gir. ordan dondur. dondurduğun zaman bi daha sen girinceye kadar açılmaz. belli bi günü yok yani. sen nezaman tekrar girersen o zaman aktif olur hesabın;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.