LuxNet v1.0.0 yayınlandı

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Merhabalar ben kinggskral,
Öncelikle belirtmek isterim çok fazla açığı var ve şuan v1.0.0'da yani daha ilk sürüm :)
Ve beni çok yordu arkadaşlar.İnanın bana küçücük bir hatada tüm kodlamanız gidiyor.Ve debugging de yaptırmıyordu.O yuzden baştan yazdım 8-10 kez.Açık bulduğunuz anda bana lütfen iletiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LuxNet'den Kareler ;
Ana menü :

Ayarlar ;

Server oluşturma :

Hakkımızda

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merak etmeyin.Duydum sesinizi :).Yan taraf türkçe değil çünki değiştirdiğim anda bağlantı kesiliyor.
Notlar ;
Arkadaşlar port'u 4431'den şaşmanızı öneririm.
Onay lazımmı bilmiyorum ama ben yinede şifre koydum sabah turtle'den öğrenirim :)

Dosyalar ;
Kullanım Rehberi : (Eklenecek)
LuxNet : Tıkla Git
VirusTotal : Tıkla Git
Rar şifresi : //THT_kinggskral​
Tags :
LuxNet,Rat,2015,THT

Son düzenleme:

FRDCODER

Üye
31 Ağu 2014
85
0
Ahaahhah :d ''virüs total temiz çıktı anlayamadım '' gece gece güldürdün beni ,çok yaşa hemi..bence bir sıkıntı var .çünki sonuçda bir tojen build programı yapıyorsun b-ve programda virüs totalın virüs bulmaması bence büyük bir sorun..sen yine tekrar ele alıp bir yokla çünki bu sorun kulanıcılar acısından büyük bir sıkıntıda yaratabilir.
eline sağlık yine geliştirip birşeyler yapmaya çalışman bile güzel birşey..

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Ahaahhah :d ''virüs total temiz çıktı anlayamadım '' gece gece güldürdün beni ,çok yaşa hemi..bence bir sıkıntı var .çünki sonuçda bir tojen build programı yapıyorsun b-ve programda virüs totalın virüs bulmaması bence büyük bir sorun..sen yine tekrar ele alıp bir yokla çünki bu sorun kulanıcılar acısından büyük bir sıkıntıda yaratabilir.
eline sağlık yine geliştirip birşeyler yapmaya çalışman bile güzel birşey..
Hocam anlamadim bende :D o yuzden paylasmadim onay bekliyorum

FRDCODER

Üye
31 Ağu 2014
85
0
Lüxnetin bende de source si var ama rat programlamak çok farklıdır .onun işleyişi baştan sona kadar codlayıp , kendin yapmalısın başka bir kişinin source ile girersen elbet bir yerlerde sıkıntı çıkacaktır.hadi girdin diyelim kodları baştan aşağı incele çalışma prensibini öğrenmeye çalış.

ExSword

Üye
7 Tem 2014
199
0
Sourceyi Googleden İndirip Translate'yi Açıp Türkçeleştirmişsin . Onu Bile Tam Becerememişsin . Ne Diyeyimki :( (Yanlış Anlamışsam Özür Dilerim. -_- )

ExSword

Üye
7 Tem 2014
199
0
Bu Ne Biliyormusun ? , Rat Yazmak İçin Gecelerini Veren Arkadaşların Emek Hırsızlığı Adamlar Yazarlar Uğraşırlar Saatlerini Verirler . Sourceyi Paylaşırlar . Sen İndirip Buton Textlerindeki İngizlice Şeyleri Türkçeleriştirirsin . Evet Artık Sen Bi Codersin :)
Ha Bide Kendin Yazmış Gibi Gösterirsin .

kinggskral

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
863
0
İzmir
Bu Ne Biliyormusun ? , Rat Yazmak İçin Gecelerini Veren Arkadaşların Emek Hırsızlığı Adamlar Yazarlar Uğraşırlar Saatlerini Verirler . Sourceyi Paylaşırlar . Sen İndirip Buton Textlerindeki İngizlice Şeyleri Türkçeleriştirirsin . Evet Artık Sen Bi Codersin :)
Ha Bide Kendin Yazmış Gibi Gösterirsin .

Ben kendim yazdım diye birşey mi dedim! Kodlar ekledim dedim.Sinirlendiriyosunuz sabah sabah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.