Mac filtresine yakalanıp banlanınca ne yapılır???

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Başlıktan çok anlaşılmadığını düşünerek size anlatıyorum... Birisinin modemine girdiniz, tebrikler! Fakat kişi bunu fark etti ve MAC ban yediniz!!! :(
Adım adım ne yapacağınızı anlatıyorum,

NOT BU SADECE BİLGİSAYARLARDA İŞE YARAR!!!

Adım 1 PC nizin mac ini değiştirin

Biliyorum tuhaf çünkü daha önce mac değiştirmeyi deneyip başarılı olamadıysanız bu size zor gelecek... AMA 1MB yer tutan bir programla herşey kolay!

T-MAC i indirin

Bulamazsanız bu linkten indirebilirsiniz===https://technitium.com/tmac/

EXE OLARAK İNDİRİN!!!!

Programı C: sürücüsüne ya da istediğiniz yere indirin...

Yukarıda pc nizin ethernet wifi vesaire görmeniz lazım

UNUTMAYIN SİZE Wİ-Fİ lazım!!!

İsterseniz cihaz adı vesaire alabilirsiniz, AMA ANONİM olsun isterseniz,

02:02:02:02:02:02 yapın macinizi sonucu deneyip gösteriyorum;

Cihaz adı:Unknown
MAC:(girdiğiniz mac)

MODEMİ ELE GEÇİRMEK İSTERSENİZ

Mac filtresinden insanları engelleyin teknik servis falan gelirse bağlantınız gider!

NOT MODEMİ ELE GEÇİRECEKSENİZ KESİNLİKLE MAC İ DEĞİŞTİRİN SAĞLAYICI SİZİN KONUMUNUZU BULUR!!!

Adını değiştirip hacked by (FALANFİLAN) yapabilirsiniz!

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
resim, renk, font, boyut, grafik.

Pek Ozenli bir calisma olmamis. Bu arada basliklari farkli bir renk yaparsan ve yaziyi ortalarsan 6-7 kat daha guzel olur

Eline saglik :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.