Mac için Microsoft Teams Nasıl Yüklenir?

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,149
1
Bakü
Mac için Microsoft Teams Nasıl Yüklenir?
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşlarınız, işle ilgili görüşme yapabileceğiniz (Windows kullansalar bile) Mac için Microsoft Teams Nasıl Yüklenir? Başlıklı konuma hoş geldiniz

Bildiğimiz gibi Microsoft Teams uygulamasın; son zamanlarda daha fazla kullanmaya başladık. Görüntülü söhbet, takvim ve dosya paylaşımı gibi özelliklere sahip bu uygulamayı. Mac inize nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyorum.

9MQS2d.png


İlk olarak Microsoft'un web sitesine gidin ve ana sayfadan İndir bağlantısını seçin.Akabinde Masaüstü İçin İndir düğmesini tıklayın.Daha sonra Ekipleri İndir düğmesi:7c949O.pngYükleme ekranıyla karşılaşacaksınız. Yükleyicinin ilk ekranı kiçik bir giriş mesajı görüntüler. İlerlemek için Devam Et'i tıklayın.Bir sonraki ekranda, ne kadar disk alanı kullanacağını gösterir ve nereye kurmak istediğinizi size sorar. Standart bir sürücü sistemi kullanıyorsanız (örneğin, tek sürücülü bir MacBook Air), ana diskinize kurmayı tavsiye edecektir. Birden fazla sürücünüz varsa, tercih ettiğiniz hedefi seçmek için Yükleme Konumunu Değiştir'e tıklayabilirsiniz . Aksi takdirde, işlemi başlatmak için Yükle'ye tıklayın .

7c949O.png

Herhangi bir şey yüklenmeden önce, bir yönetici şifresi girmeniz istenir. Birini girin, ardından Yazılımı Yükle'ye basın .Yükleyici bu noktada dosyaları kopyalamaya başlayacak ve size ilerleme durumunu gösterecektir.Tamamlandığında, bir başarı mesajı almalısınız. Yükleyiciden çıkmak için Kapat'a tıklayabilirsiniz .Kurulum tamamlandığında, Teams'i Uygulamalar klasöründen başlatabilirsiniz.

Teams'i ilk başlattığınızda, bir Microsoft hesabıyla oturum açmanız istenir. Bu kişisel bir hesap olabilir veya şirketiniz tarafından sağlanan bir hesap (Office 365 gibi) olabilir.

7c949O.png

İşiniz bittiğinde, sağ üst köşeyi ve ardından Ayarlar'ı tıklayarak uygulamayı beğeninize göre ayarlayabilirsiniz .7c949O.png


Bu, aşağıdakileri ayarlayabileceğiniz bir iletişim kutusu açar:

• Genel : Tema, başlangıç davranışı ve dil gibi üst düzey seçenekler.

• Gizlilik

• Bildirimler

• Cihazlar : Hoparlörleriniz, mikrofonunuz ve kameranız gibi cihazları yapılandırın ve test edin.

• Aramalar : Bu ekranda sesli posta ve arama yönlendirme gibi seçenekleri ayarlayın.
Teams, işletim sisteminiz ne olursa olsun tamamen aynı şekilde çalışır.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.