Magnet Axiom Nedir?

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1
Merhabalar arkadaşlar Magnet axiom nedir telefon veri kurtarma işine mi yarıyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
Cevap: Magnet axiom hakkında?

Kendim yapamaz mıyım?

yaparsın da gerçekten önemli bir şey ise karakola gitmek daha güzel ve kolay olur programı kullanmayı öğrenmen ve gerekli donanımın elinde olması gerekir programı incelemedim ama internetten araştırmak lazım nasıl yapılır öğrenmek lazım ama karakola gittin mi direk gerekli işlemler yapılır ama önemsiz bir şey ise adamları uğraştırma

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1

yaparsın da gerçekten önemli bir şey ise karakola gitmek daha güzel ve kolay olur programı kullanmayı öğrenmen ve gerekli donanımın elinde olması gerekir programı incelemedim ama internetten araştırmak lazım nasıl yapılır öğrenmek lazım ama karakola gittin mi direk gerekli işlemler yapılır ama önemsiz bir şey ise adamları uğraştırma

Gerekli donanımlar kastın nedir ? Telefon ise veri kurtaracak telefon şu an yanımda zaten kimseyi meşgul etmeyeyim diye kendim yapmak istiyorum

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano

Gerekli donanımlar kastın nedir ? Telefon ise veri kurtaracak telefon şu an yanımda zaten kimseyi meşgul etmeyeyim diye kendim yapmak istiyorum

gerekli donanım derken mesela özel usb girişi olan bir bilgisayar yada yüksek ram istiyor olabilir vesaire normal bir bilgisayar her şeyi yapamayabiliyor araştırmak lazım yani

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1

gerekli donanım derken mesela özel usb girişi olan bir bilgisayar yada yüksek ram istiyor olabilir vesaire normal bir bilgisayar her şeyi yapamayabiliyor araştırmak lazım yani

Bu program benim telefonum da 1 ay önce ki format öncesi resimleri videoları notları geri getirebilir mi yani üstenden 1 ay geçti rom ve format atıldı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.