Mail adresi nasıl bulurum

Douglass

Yeni üye
15 Nis 2022
5
1
Merhabalar bir kişinin Instagram, Facebook, YouTube hesaplarından mail adresini bulma şansımız varmıdır varsa nasıl yapılır yardım eder misiniz
Teşekkürler

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
6
631
𐱃𐰀𐰢𐰴
Merhaba,
Kişi kendi mail adresini gizlemiş ise bulmak pek de kolay değil. Ancak manuel olarak şunu önerebilirim;
sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderileri inceleyebilir daha önce mail adresini belli edecek bir gönderi veya mesaj paylaşmışmı diye bakabilirsin. Kelime arama yöntemleri ile "@gmail.com, @hotmail.com" gibi aramalar yapabilirsin.

Douglass

Yeni üye
15 Nis 2022
5
1
Merhaba,
Kişi kendi mail adresini gizlemiş ise bulmak pek de kolay değil. Ancak manuel olarak şunu önerebilirim;
sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderileri inceleyebilir daha önce mail adresini belli edecek bir gönderi veya mesaj paylaşmışmı diye bakabilirsin. Kelime arama yöntemleri ile "@gmail.com, @hotmail.com" gibi aramalar yapabilirsin.
Bir çok kez denedim başarılı olamadım teşekkürler iyi forumlar

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,993
72
3,943
Merhabalar,
Sosyal mühendislik ile öğrenebilirsiniz. Onun dışında başka bir şekilde öğrenmenizin pek mümkün olacağını sanmıyorum.

Sosyal Mühendislik ile ilgili forumumuzda açılmış birkaç konu :

YolunYolcusu

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
330
152
Şifremi unuttum kısmından bazı karakterler gizli olacak şekilde karşınıza mail adresi çıkıcaktır. Bir ihtimal oradan bulabilir veya maltego gibi toollar kullanabilirsiniz.

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
746
2
680
/www/
Merhabalar
Hemen sosyal mühendislik senaryonuzu vereyim ,
Kullanıcının takipçisi çok fazla olmaması gerekiyor, dm açık olması gerekiyor ki sosyal mühendisliği gerçekleştirebilelim :) zaten takipçisi yüksekse mail adresini biyografisine yazmıştır
Sizin için bir tasarım yaptım fakat dosya boyutu büyük olduğu için buradan iletemiyorum. Mail adresinizi gönderebilirseniz farklı çözünürlüklerde gönderebilirim.
Bunu Instagram ve Facebook DM üzerinden gerçekleştirebilirsin. Youtube için sorman bile hata ;)

OCTJOSEF

Katılımcı Üye
15 Şub 2022
548
1
192
Hep Aynı Çukurda
Bir tane yazıda okumuştum bi ara eski model bir telefon vardı internete girebilen tuşlu bir telefon orda koruması kapalıydı galiba tam hatırlamıyorum bağlı olan e posta, telefon numarası falan gözükür
(konuyu hatırladığım kadarıyla aklımda kalanlar bunlar)

Douglass

Yeni üye
15 Nis 2022
5
1
Merhabalar
Hemen sosyal mühendislik senaryonuzu vereyim ,
Kullanıcının takipçisi çok fazla olmaması gerekiyor, dm açık olması gerekiyor ki sosyal mühendisliği gerçekleştirebilelim :) zaten takipçisi yüksekse mail adresini biyografisine yazmıştır
Sizin için bir tasarım yaptım fakat dosya boyutu büyük olduğu için buradan iletemiyorum. Mail adresinizi gönderebilirseniz farklı çözünürlüklerde gönderebilirim.
Bunu Instagram ve Facebook DM üzerinden gerçekleştirebilirsin. Youtube için sorman bile hata ;)
Sen nasıl bir kralsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.