Mail adresimde 2 tane THT hesabı var!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes THT

Üye
23 Eki 2015
214
0
Sanal Kent
Sa THT ailesi. Uzun süredir buralara uğrayamıyordum. Şifremi unutmuşum.

Neyse, şifre talep ettim mail adresime ve iki hesabın şifresini de sıfırladım.
Daha önce unuttuğumda da görmüştüm çift hesap olduğunu mail adresimde.

Şimdi bu iki hesapta benim fakat hesabın birini yıllar önce oluşturmuştum ve hiç girmemiştim, mesajım konum vs yok o hesapta. Hesap mesaj yazma yetkisine sahip değildi o zamanlar.

Ardından üyelikler açılınca bu hesabı aldım. Ve önceki hesap onaylanmadığı için (üyelikler kapalıyken üye olduğumdan) 2016 dan beri hiç girmemişim. Az önce girdim onun şifresi de sıfırlandığı için.

Nasıl oldu böyle tek mail ile 2 hesap bilmiyorum.

Adminlerden ricam; diğer hesabı tamamen kapasınlar.( ban falan değili direk kapayın sistemden silinki bana da şifre sıfırlamada karşıma çıkmasın)

Diğer hesap kullanmadığım : https://www.turkhackteam.org/members/757133.html

Bu Hesabımı kullanıyorum Enes THT olanı.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Sa THT ailesi. Uzun süredir buralara uğrayamıyordum. Şifremi unutmuşum.

Neyse, şifre talep ettim mail adresime ve iki hesabın şifresini de sıfırladım.
Daha önce unuttuğumda da görmüştüm çift hesap olduğunu mail adresimde.

Şimdi bu iki hesapta benim fakat hesabın birini yıllar önce oluşturmuştum ve hiç girmemiştim, mesajım konum vs yok o hesapta. Hesap mesaj yazma yetkisine sahip değildi o zamanlar.

Ardından üyelikler açılınca bu hesabı aldım. Ve önceki hesap onaylanmadığı için (üyelikler kapalıyken üye olduğumdan) 2016 dan beri hiç girmemişim. Az önce girdim onun şifresi de sıfırlandığı için.

Nasıl oldu böyle tek mail ile 2 hesap bilmiyorum.

Adminlerden ricam; diğer hesabı tamamen kapasınlar.( ban falan değili direk kapayın sistemden silinki bana da şifre sıfırlamada karşıma çıkmasın)

Diğer hesap kullanmadığım : https://www.turkhackteam.org/members/757133.html

Bu Hesabımı kullanıyorum Enes THT olanı.

2 hesap normalde yasaktır multi üyelike girer ve buda ban sebebidir yönetim sana 1 hesabını verir onunla girersin ancak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.