Mail bomber

Onur4

Yeni üye
28 Haz 2013
28
0
S.a Arkadaşlar benim bir sorum var. mail bomber ile kaç bin tane mail atarsak hesap donar yada kullanılmaz hale gelir ? ayrıca kullanılmaz hale geldikten sonra hotmailden kaydol'a tıklayıp yeni e postaymış gibi alabiliyormuyuz ? ayrıca attığımız mailler spam kutusuna gitse yinede kullanılmaz hale gelirmi ?

Şimdiden Teşekkürler.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kardeşim hotmail mail saklama kapasitesini 5 gb te kadar çıkardı en son bildiğim öyle.artırdımı bilmiyorum ama 5 gb kesin. gerisini sen hesapla kardeşim.senn gönderdiğin mail ne kdar boyutta olur. yani çok çok çok çok ve çok zamanını alıcaktır. ayırca hadi doldurdun diyelim yenisini alamzsın.

Son düzenleme:

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
La kapanmıyo face nasıl donduruyon şifre yazılınca geri açılıyor ya o mantıkta yerine alablrsn yani ayıkıyonmuuu ? :D

Tamam yaw bende onu soruyom şimdi mesela benim face var ama hotmaile giriş yapmıyom 4 5 ay sonra hotmaile giriş yapmadım diye hesap kapanıyomu ? Eğer öyle bişi varsa süper olur bu gmail hack dedikleride bu yolla oluyo öyleyse ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.