Mail ile phishing yaparken hangi mail servisini kullanmalıyız?

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
302
4
101
:)
Mail ile phishing(oltalama) yaparken hangi mail servisleri kullanılır? Hangi servisi kullanırsak anaonimliği daha iyi sağlarız?
proton mail en güvenlisi diye biliyorum, bir bak istersen ancak paralı.

EKLEME: He bu arada mail ile oltalama yapıcaksan sağlam bir domain için mail adresi almayı düşünebilirsin. mesela: [email protected] gibi. Dikkatli bakmazsan anlaşılmaz

Ayrıca artık resmi firmalardan gelen maillerde tik var diye biliyorum.

Pdioxin

Üye
5 May 2023
66
11
proton mail en güvenlisi diye biliyorum, bir bak istersen ancak paralı.

EKLEME: He bu arada mail ile oltalama yapıcaksan sağlam bir domain için mail adresi almayı düşünebilirsin. mesela: [email protected] gibi. Dikkatli bakmazsan anlaşılmaz

Ayrıca artık resmi firmalardan gelen maillerde tik var diye biliyorum.
Şirketlere oltalama nasıl yapılmalı hangi servisle

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
302
4
101
:)
rati tikladigi anda? yoksa bir kac izinler verilmeli? peki o pdf rat normal ders makalasi sadece yazilar pdf şeklinde de oluyor mu? rat oldugu nerden anlasilir?
İzin verme durumu telefonlarda gerekli, Windows cihazlarda gereköez.

PDF Dosyası olarak gözüküyor, ancak aslında bir virüs. RAT Olduğu anlaşılmaması için .pdf yapılıyor zaten :)

2 Haz 2023
137
11
İzin verme durumu telefonlarda gerekli, Windows cihazlarda gereköez.

PDF Dosyası olarak gözüküyor, ancak aslında bir virüs. RAT Olduğu anlaşılmaması için .pdf yapılıyor zaten :)
ama icinde sadece ders yazilari var
ve o pdf eger RAT idise onunla cohazin kamerasi ile sahibini goruntulemek mumkun mu? sahibi kamerayi acmasa bile? sadece o Ratli pdf acmissa

Pdioxin

Üye
5 May 2023
66
11
Hedefin bir şirket ise onlara iş başvurusu için CV'ni göndermiş gibi yapıp bir PDF RAT yollayabilirsin yada sponsorluk için diyip link gönderebilirsin, yaratıcılığına bakar.
Evet zaten oyle yapacagım ama hangi mail servisiyle yapayım işte orda kafam karıştı. Kendim mail servisi olustursam olmaz. Hotmail mi kullansam diye düşündüm.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
18
907
Siber
Mail servisi kullanırken fake mail stili kullanmamaya çalışın

Burada önemli olan en rahat alınan mail yerine en fazla güvenilir görünüm sağlayan maili kullanmaktır

Buna ek olarak script ve siteye ait diğer mevcut bilgilerde oltalama için önemli etkenlerdendir

NMSHacking

Üye
4 Haz 2023
184
2
42
Evet zaten oyle yapacagım ama hangi mail servisiyle yapayım işte orda kafam karıştı. Kendim mail servisi olustursam olmaz. Hotmail mi kullansam diye düşündüm.
Şirket RATın farkına vardığı anda hakkında suç duyurusunda bulunacaktır. O yüzden nordvpn kullanıp proton mailde hesap aç ve tüm işlemler boyunca vpni kapatma. %98 yakalanmazsın.

Dubsi

Yeni üye
12 Mar 2023
42
1
6
çok sağlam bir taslak bulursan 10 kişiden 4 ü maili kontrol etmeden sitene girer diye düşünüyorum fakat bunu hesaba göre ayarlarsan tabiki örnek vermek gerekirse mark'ın fan hesabının mailine markı taklit ettiği için hesabın kapanacak gibi bir taslak atarsan o korku ile mail adresini kontrol etmezler bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.